3G модеми для Інтертелеком

11
янв’17
У наш час важко уявити людину, яка б не користувалася інтернетом. Це також стало необхідністю, будучи за містом чи на дачі. А отже, користувачі шукають такого провайдера, у якого найкраще і найпоширеніше покриття мережею інтернет. Відповідно, одним з найкращих є Інтертелеком.
         Користувач, звичайно, сам обирає для себе 3G модем відповідно характеристик, якості, ціни. Але тоді потрібні додаткові налаштування. А можна обрати 3G модем Інтертелеком, який є зручним для користування в любому куточку по всій території України. Якщо основними принципами вибору для користувача є легкість у підключенні, простота в експлуатації, портативність та можливість підключення до мережі за межами міста, то це йде мова про 3g модемы Інтертелеком.
3G модеми Інтертелеком бувають двох видів: 3G usb модем та 3G модем з можливістю підключення до системи Wi-Fi.
3G usb модем не потребує установки програм для підключення до приладу. З вигляду схожий на флешку, при цьому автоматично підключається до ноутбука через usb-порт та має вставлені драйвери. В залежності від швидкості передачі даних 3G usb модеми працюють в режимі EVDO Rev.A (зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с. і передачею даних — до 1,8 Мбіт/с.) та надшвидкісним режимі EVDO Rev.B+ з можливістю підключення зовнішньої антени (зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с. і передачею даних — до 5,4 Мбіт/с.).
3G модем Інтертелеком з Wi-Fi — компактний переносний Wi-Fi роутер, до якого можна підключити до 5 приладів одночасно (смартфон, ноутбук, планшет і так далі). Радіус дії такого модему до десяти метрів. А Тарифы Интертелеком є максимально комфортними для перебування в мережі інтернет.
На даний момент 3G модеми Інтертелеком обладнані таким чином, що витримують до 5-ти годин безпереривного користування. Легко підключається до пристроїв з операційними системами Windows XP, Vista, Windows 7 і 8, Linux, також Mac OS, IOS і Android.
Для того, щоб правильно обрати 3G модем Інтертелеком, потрібно визначити для себе:
  • населений пункт користування інтернетом (а це, відповідно, покриття мережею);
  • як часто користуватися інтернетом (кожен день чи десь колись);
  • на якому пристрої планується працювати;
  • скільки пристроїв планується одночасно підключати.
Є багато брендів, що співпрацюють з Інтертелеком. Найбільш популярні Huawei, Novatel, ZTE і т.д. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Їх обов’язково потрібно враховувати при індивідуальній покупці.
Широкий вибір приладів за прийнятними цінами, їх характерні особливості та хорошу консультацію можна отримати на modem.kiev.ua. І це беззаперечно факт!
0 грн.