Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G модем WiFi роутер ZTE R206-Z

3G модем WiFi роутер ZTE R206-Z
Портативний 3G модем ZTE R206-Z об'єднує в собі також функцію WiFi роутера, тому зможе не тільки приймати сигнал мобільної мережі, але і роздавати його на кілька пристроїв відразу. Таким чином, Ви зможете з'єднатися до інтернету в будь-якій точці планети, володіючи даною моделлю.

Він зможе працювати не тільки з усіма українськими операторам, а й з провайдерами зарубіжних країн. Тому стане незамінним у туристичних поїздках, відрядженнях або просто в дорозі, де немає можливості підключитися до фіксованого інтернету.

Модем здійснює передачу даних за допомогою стандартів HSPA +, HSDPA, HSUPA, UMTS, EDGE, GPRS, а максимально досяжна швидкість дорівнює 21,6 Мбіт/с на прийом і 5,76 Мбіт/с на віддачу.

Вигляд

Модель відрізняється досить компактними розмірами 101.8х65.8х14.5 см, тонким корпусом і легкою вагою 150 г. Її можна покласти в кишеню або носити в сумочці, так завжди можна мати цей пристрій під рукою і скористатися ним у потрібний момент.

Виконано ZTE R206-Z з міцного високоякісного пластику білого кольору, що оберігає його від поломок і несправностей.
На верхній панелі приладу знаходиться смуга індикації, що відображає роботу модема: рівень мережі, заряду батареї і вхідні повідомлення.

Роз'єми та слоти

Для роботи пристрою в нього необхідно вставити SIM карту Вашого оператора. Слот для стандартної SIM карти знаходиться під нижньою кришкою. Для доступу до нього потрібно витягнути акумуляторну батарею.

Поруч знаходиться слот для карти пам'яті microSD (до 32Гб), що дозволить використовувати модем як накопичувальний пристрій, і необхідна інформація завжди буде з Вами.

Модем обладнаний потужною внутрішньою антеною. На жаль підключень зовнішніх антен у цій моделі не передбачено.

Додаткові можливості

До пристрою можна підключити 5 девайсів одночасно без втрати якості сигналу і користуватися ними на відстані не більше 10 метрів від роутера-модема.
ZTE R206-Z оснащений досить потужною акумуляторною батареєю ємністю 1150 mAh, яка може працювати в активному режимі без додаткової підзарядки до 4 годин.
Модем стане незамінним для тих, хто хоче мати під рукою надійне джерело якісного інтернету, будь то в місті, в дачному селищі або сільській місцевості. Тим, хто пристрастився отримувати максимум можливостей в одному пристрої. Тим, хто цінує елегантні та функціональні речі.


Технічні характеристики 3G Wi-Fi роутера ZTE R206-Z
 
Тип пристрою Wi-Fi роутер
Максимальна корість прийому даних 21,6 Мбіт/с
Максимальна швидкість передачі даних  5,76 Мбіт/с 
Стандарти роботи мережі  HSPA +/ HSDPA/ HSUPA/ UMTS/ EDGE/ GPRS.
Підтримка операторів  Київстар, LifeCell, Vodafone, ТриМоб
Акумулятор 1150 mAh
Максимальний час автономної роботи До 4 год
Антена внутрішня
Роз'єми для зовнішньої антени Немає
Дисплей Є
Підтримка ОС Windows 10, 8, 7, Vista, XP, Mac OS, iOS, Linux, Android
Кількість одночасних під'єднань До 5
Радіус дії До 10 метрів
Слот під карту пам'яті  microSD (до 32Гб)
Розмір SIM карти стандартний
Розміри  101.8х65.8х14.5 см
Вага 150 г
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!