Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G WiFi роутер Novatel MiFi 6620L Rev.B до 14,7мбіт ORIGINAL BOX

3G WiFi роутер Novatel MiFi 6620L Rev.B до 14,7мбіт  ORIGINAL BOX
Основні характеристики 3G WiFi роутера Novatel MiFi 6620L

Novatel MiFi 6620L: CDMA Rev.B до 14.7 Мбіт/сек, GSM/UMTS/HSPA до 42 Мбіт/сек, акумулятор 4000 мАг, що дозволяє пропрацювати до 15 годин роботи від одного заряду. Кольоровий TFT дисплей, з'єднання зовнішньої антени, WiFi 802.11 b/g/n/a 2,4 ГГц + 5 ГГц. В один час до Novatel Wireless MiFi 6620L можна підключити до 10 пристроїв.  
Дизайн і особливості конструкції 3G WiFi роутера Novatel MiFi 6620L
 
Першим, на що звертаємо увагу, зовнішній вигляд пристрою. Представлена модель створена з якісного і надійного матеріалу - пластику. Підібраний класичний чорний колір, має елегантний червоний ободок панелі, що надає неповторну лепту загальному дизайну. Оснащений 2-дюймовим дисплеєм, під яким виробники розмістили кнопки для регулювання і управління.

Якщо заглибитися в налаштування, то можна відкрити для себе масу можливостей: змінити яскравість екрана, додати або прибрати насиченість відтінків за власним бажанням і розсудом, а також багато іншого. Інформативний дисплей розповість про стан сигналу, рівень заряду батареї, користувачів, які в даний момент підключені, повідомлення. Буквально кожна деталь продумана до дрібниць, що буде помітно вже після першого використання.


За допомогою спеціальної кнопки Reset скидаються налаштування до заводських. Це відіграє особливо важливу роль у тому випадку, якщо роутер працює некоректно або виникає потреба внести будь-які зміни. Девайс не викликає труднощів у процесі експлуатації. Навіть якщо Ви ніколи раніше не користувалися подібним роутером, навчитися можна досить швидко.
Продуктивність і можливості 3G WiFi роутера Novatel MiFi 6620L

Виділяється серед широкого модельного ряду відмінними характеристиками, високою продуктивністю.

Демонструє відмінні результати прийому сигналу, забезпечуючи передачу даних на найвищому рівні. Ідеально справляється зі своїм призначенням навіть на територіях зі слабким покриттям мережі, віддалених від базових станцій. Для таких випадків передбачена можливість підключення антени, завдяки якій відбувається суттєве посилення сигналу.

Функціональний гаджет з широким набором функціональних можливостей. Не виникає жодних сумнівів у тому, що такий маршрутизатор заслуговує на увагу. Завдяки особливостям і надійності конструкції припаде до смаку навіть найбільш вимогливим покупцям.
Висновки

Це компактний модем, який стане ідеальним вибором для роботи в інтернеті. Девайс володіє невеликим екраном, на якому Ви зможете розглянути всю необхідну інформацію про його роботу.


В одному роутері зібрані хороша швидкість передачі даних, відмінна батарея, якісний дисплей. Інтуїтивно зрозумілий маршрутизатор стане незамінним при поїздках Україною або за кордон. Залишить після себе виключно позитивні враження.

Результати заміри швидкості 3G WiFi роутера Novatel MiFi 6620L

ІнтертелекомКиївстар
Vodafone
Технічні характеристики
Стандарт зв'язку CDMA 800mHz, GSM 900/1800mHz, UMTS 2100mHz, 4G LTE
Робота в мережі операторів Lifecell, PEOPLEnet, Vodafone, Інтертелеком, Київстар, ТриМоб
Технологія передачі даних CDMA EVDO Rev.A, CDMA EVDO Rev.B, HSPA +, LTE
Максимальна швидкість CDMA до 14,7 Мбіт/сек, HSPA + до 42 Мбіт/сек, LTE до 150 Мбіт/сек
Дисплей Є
Індикація на дисплеї SMS, WiFi, Назва мережі, Обсяг трафіку, Підключення до інтернету, Роумінг, Лічильник підключених по Wi-Fi користувачів, Рівень заряду батареї, Рівень сигналу
Тип антени Вбудована
Підключення зовнішньої антени Є
Акумуляторна батарея Li-Ion, 4000 мАг
Час роботи акумулятора в автономному режимі до 15 годин.
Технологія WiFi 802.11 b/g/n/a
Радіус дії WiFi до 10м
Кількість одночасних з'єднань WiFi до 10
LAN-порт немає
Слот для карт пам'яті Ні
Інші функції Функція PowerBank
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!