Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G антена Mega MIMO 36 Дб

3G/4G антена Mega MIMO 36 Дб
Широкоплосна планшетна антена 3G/4G Mega MIMO 36 Дб призначена для роботи з 3G/4G модемами і дозволяє їм працювати більш ефективно, забезпечуючи стабільний високошвидкісний зв'язок в місцях зі слабким прийомом.

Вона підтримує всіх українських мобільних операторів: Київстар, Lifecell, Vodafone та інших в діапазоні 1700-2700 МГц і 1800-2600 МГц, за технологією MIMO 2x2, з коефіцієнтом посилення сигналу 36 Дбі. Такий великий коефіцієнт обумовлений технологією MIMO, що використовується в бездротових системах зв'язку і дозволяє значно підвищити максимальну швидкість передачі даних і ємність мережі.

Пристрій можна використовувати і в інших країнах, підключивши його до девайсів з sim - картою оператора даної місцевості.
Виріб може працювати з різними моделями 3G/4G роутерів і модемів, що дозволяє досягати швидкості інтернету 4G до 150 Мбіт/с, 3G - 63 Мбіт/с.

Антену Mega MIMO можна встановлювати в приміщенні і на вулиці, прикріпивши її на трубу або щоглу і направивши в бік найближчої вежі оператора. Можна виставити оптимальний нахил по горизонталі і вертикалі для більш впевненого прийому сигналу.Для встановлення антени не потрібно спеціальних знань, просто дотримуйтесь вказівок в інструкції, яка є в комплекті. Також є всі необхідні кріплення і кронштейни, що полегшує по максимуму її встановлення. Чим вище буде стояти панельна антена, тим менше перешкод з боку, і краще робота пристрою.Завдяки білому кольору і стильному дизайну ця антена легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Модель рекомендується використовувати на відстані до 50 км від базової вишки оператора, тому антену можна застосовувати за містом, в дачних селищах, заміських будинках, де немає можливості провести кабельний інтернет.

Корпус антени виконаний з високоякісного міцного пластику, водонепроникного з захисним покриттям. Він захищає пристрій від морозу, вологи, ультрафіолетового випромінювання і витримує температури від -60 до + 60 градусів.

Технічні характеристики
 
Тип пристрою Антена 4G/3G планшетна
Призначення  для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям
Умови застосування  в непрямій видимості базової станції
Робоча частота 3G 1700-2700 МГц
Робоча частота 4G (LTE) 1800-2600 МГц
Коефіцієнт посилення 36 Дб
Тип під'єднання  F-роз'єм
Дальність прийому  до 50 км
Робочі температури -60С - +60С
Тип поляризації Вертикальна/горизонтальна
Кріплення  дозволяє змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі і по вертикалі
Конструкція герметичний корпус з якісного пластику
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!