Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G автомобільна антена 7 Дб частоти 800-2600МГц

3G/4G автомобільна антена 7 Дб частоти 800-2600МГц
Ви часто пересуваєтеся в автомобілі і швидше за все стикалися з ситуацією поганого рівня сигналу мобільного інтернету прямо при переміщенні шосе або пересуванні між населеними пунктами? Рекомендуємо в такому випадку користуватися для покращення прийому та якості бездротового сигналу від базових вишок автомобільної всеспрямованої антеною потужністю 7 Дбі з робочим частотним діапазоном від 800 МГц до 2600 МГц. Довжини кабелю 3 метри, що йде з антеною у комплекті, цілком вистачає для встановлення антени у будь-якому місці авто. Кріплення антени здійснюється за допомогою магнітної основи самої антени, яка надійно кріпиться до металевих площин машини.
F конектор, накручений на кабелі, забезпечує під'єднання будь-якого перехідника pigtail від 3g 4g USB модему або роутера, за допомогою якого антена підключається до 3g 4g пристрою.

Практичний, компактний дизайн і мобільність дозволяють переносити або транспортувати антену і використовувати її за призначенням не тільки в автомобілі, але і як всеспрямовану антену в домашніх умовах, в офісі, банкоматах і т.д.

Потужність посилення: 7 Дб;
Висота антени: 28 см.

 
 
Характеристики автомобільної 3G/4G антени
 
Тип антени 3G/4G всенаправлена
Тип кріплення  Магніт
Стандарти зв'язку  LTE/GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/HSDPA/GPRS
Діапазон робочих частот 800-2600 МГц
Коефіцієнт посилення 7 Дбі
Вхідний опір  50 Ом
Тип вхідного роз'єму F роз'єм
Довжина кабелю 3 м
Додатково  Грозозахист
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!