Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G автомобільний інтернет комплект ZTE MF920u + автомобільна антена 10 Дб + кабель та перехідник

3G/4G автомобільний інтернет комплект ZTE MF920u + автомобільна антена 10 Дб + кабель та перехідник
Ви проводите багато часу у роз'їздах на своєму авто чи іншому транспортному засобі? Швидше за все, вам доводилося перебувати в ситуації, коли під час поїздки обривався сигнал мережі та пропадало 3G/4G інтернет з'єднання на дорогах між селами або трасами, що з'єднують міста, але при цьому вам важливе стабільне інтернет з'єднання, наприклад, для роботи навігатора? Оптимальним варіантом для організації 4G Wi-Fi Інтернет з'єднання в авто, автобус та інший транспортний засіб стане використання 3G/4G комплекту ZTE MF920u з автомобільною антеною потужністю 10 Дб і відповідними кабелем і перехідником.
 


Комплектація складається:

З компактними габаритами маршрутизатора ZTE MF920 пристрій можна брати з собою в дорогу або відрядження, на відпочинок або використовувати роутер як резервний доступ до мережі за відсутності основного інтернет-з'єднання, використовувати в тих місцях, де немає можливості кабельного підключення, наприклад, на дачних ділянках або у сільській місцевості. Автономність роботи роутера забезпечує наявність акумуляторної батареї на 2000 мАг, об'єму якої достатньо для 6 годин роботи пристрою ( фактичний час роботи роутера від АКБ залежить від завантаженості пристрою).

3G-4G WIFI роутер ZTE MF920U створює бездротову локальну точку доступу до 3g 4g мережі в радіусі 10 метрів на 2,4 ГГц. Користуватися точкою доступу можуть 8 сторонніх користувачів одночасно. При необхідності використання роутера не тільки в авто, а й у приватному будинку або на дачі, до роутера можна підключити зовнішню антену (у тому числі за технологією MIMO). Для цього на корпусі передбачено два антенні роз'єми типу ts9. 4G роутер передає інформацію з максимальною швидкістю до 150 Мбіт.

Авто антену, що підтримує роботу в частотному діапазоні 800-2700 Мц, можна зручно встановити в транспортному засобі. Довжина самої антени 37 см, довжина кабелю, що входить в комплектацію, — 1,5 метра. Кріплення антени відбувається за рахунок магнітної основи антени, діаметр якої дорівнює 6 см. Потужність посилення сигналу – 10 Дб.

Залишайтеся на зв'язку в авто або в будь-якому іншому місці з бездротовим 4G інтернет доступом до світової мережі інтернет.
Характеристики автомобільної 3G/4G антени
 
Тип антени 3G/4G всенаправлена
Тип кріплення  Магніт
Стандарти зв'язку  LTE/GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/HSDPA/GPRS
Діапазон робочих частот 800-2700 МГц
Коефіцієнт посилення 10 Дбі
Тип вхідного роз'єму F роз'єм
Довжина кабелю 1,5 м
 

 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!