Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G LTE спрямована антена Energy 20 Дб (1700-2700 МГц)

3G/4G LTE спрямована антена Energy 20 Дб (1700-2700 МГц)
Антена стріла Energy посиленням 20 Дб застосовується задля забезпечення стабільного інтернет з'єднання 3G/4G LTE мереж з usb модемом чи роутером. Підключення підсилювальної антени може знадобитися будь-якої модифікації бездротового роутера, тому що якісний прийом сигналу не завжди залежить від ціни використовуваного роутера або модему. Навіть при роботі з дорожчою моделлю бездротового роутера можливо знадобиться посилення прийому сигналу, особливо якщо пристрій застосовується далеко від базової станції мобільного оператора. Крім того, на якість сигналу прямо позначається специфіка місцевості, що перешкоджає легкому проходженню сигналу від вежі оператора до 4G модему або роутеру (високі будівлі, специфіки рельєфу, залізничного шляху та інше). Саме при присутності одного з перерахованих вище перешкод і з'являється потреба приєднання зовнішньої спрямованої підсилюючої антени.

Антена Energy 20 db підтримує роботу у стандартах зв'язку 3G/4G LTE у частотному діапазоні з 1700 по 2700 МГц. Потужність посилення сигналу становить 20 Дб. Антенною Energy можна посилювати сигнал для будь-якого 3G/4G модему або роутера, на корпусі яких передбачено роз'єм для підключення антени. Антена стабілізує та посилить сигнал від базової станції.

Монтаж антени здійснюється на вулиці: на фасаді, покрівлі будинку або на окремій щоглі-трубі. Кріплення, необхідні для кріплення антени, йдуть у комплекті, а сам процес встановлення займає не більше 10 хвилин.

Характеристики

Антену «Стріла» функціонує в 3G/4G/4.5G LTE в стандарті GSM.
Підтримує широкий діапазон високих частот: від 1700 до 2700 МГц.
Володіє потужністю в 20 дБ.
Можна використовувати її у поєднанні з будь-яким 3G/4G модемом або роутером.
Антена дозволить стабілізувати і посилити приймаючий сигнал від базової станції, а також забезпечить стабільне інтернет-з'єднання.
 
Країна виробник Україна
Застосування Зовнішня
Коефіцієнт посилення 20 dBi
Тип Антена
Стандарт зв'язку 3G/4G
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!