Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G Wi-Fi роутер ZTE MF 920u + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб, 700-2700МГц (90 см)

3G/4G Wi-Fi роутер ZTE MF 920u + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб, 700-2700МГц (90 см)
Ви багато подорожуєте Україною або за її межами? Шукаєте компактний та практичний роутер, з якими ці поїздки були б набагато зручнішими? Тоді вам потрібен цей високошвидкісний переносний 3G/4G Wi-Fi роутер ZTE MF 920u, який стане вашим постійним супутником в дорозі! Кращий варіант для підключення якісного інтернету, з ним ви забудете про те, що таке зависають соціальні мережі та перегляд фільму в найгіршій якості. Завдяки компактності пристрою, вам не важко брати його з собою, і ви зможете бути постійно на зв'язку. Також пристрій здатний роздавати інтернет одночасно на 8 гаджетів, при цьому в радіусі 10 метрів абсолютно без втрати якості.

Комплектація:
У комплекті з роутером йде автомобільна антена 3G/4G з діапазоном робочих частот 700-2700МГ, а так само вона має вбудований підсилювач на 9 Дб. Завдяки магнітному кріпленню її легко можна буде встановити на будь-яку металеву поверхню. Разом з 3G/4G Wi-Fi роутером ZTE MF 920u це відмінний варіант для людей, що часто подорожують на автомобілі, так як вони завжди зможуть залишатися на зв'язку.

Завдяки антені ви отримаєте високий та стабільний Інтерне сигнал від вашого оператора, де б ви не знаходилися. Дана модель антени є однією із найпотужніших серед пристроїв свого діапазону. Також можна використовувати антену в будинку, як всеспрямовану, посиливши сигнал з базовою станцією мобільного оператора.

Практичний і зручний, завдяки своїм розмірам 108х64х15 мм, і вагою 120 г пристрій вільно поміститься у вашу кишеню або сумку. Цей роутер підходить активним сучасним людям, які не звикли сидіти на одному місці, але при цьому хочуть завжди бути в мережі.
З 3G/4G Wi-Fi роутер ZTE MF 920u ви зможете бути на зв'язку в будь-якій країні світу, при цьому необхідно лише вставити сімку потрібного вам оператора, і ви зможете користуватися якісним інтернетом, де б ви не знаходилися.
Пристрій має літій-іонний акумулятор ємністю в 2000 мАг, завдяки якому пристрій ZTE MF 920 можна використовувати автономно 6 годин не заряджаючи.

Основні переваги:
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!