Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

3G/4G WiFi роутер Olax MF982 до 150 Мбіт з акумулятором 3000 mAh

3G/4G WiFi роутер Olax MF982 до 150 Мбіт з акумулятором 3000 mAh

Шукаєте потужний кишеньковий 4G маршрутизатор, здатний організувати локальний доступ до Wi-Fi мережі декільком користувачам одночасно? Серед аналогічних 4G пристроїв радимо вибрати новинку, яка вже встигла стати популярною серед користувачів - 3G/4G WIFI роутер OLAX MF982. Кишеньковий портативний високопродуктивний маршрутизатор для користування мережами 3G і 4G, що підтримує стандарти LTE Cat.4. Знімне джерело живлення - акумуляторна батарея ємністю 3000 мАг дозволяє використовувати маршрутизатор у ділових поїздках, тривалих поїздках на авто або поїздах, подорожах, готелях або інших місцях, де доступу до проводового інтернету немає або він технічно недоступний. Роутер в Україні працює з усіма відомими операторами зв'язку у GSM стандарті: Kyivstar, Vodafone, Lifecell.


4G роутер OLAX MF982 зумів за короткий час завоювати популярність за рахунок стабільної роботи пристрою, що забезпечує високоякісний бездротовий прийом сигналу та швидке завантаження даних, що розвиває швидкість до 150 Мбіт/с, надаючи користувачеві автономний доступ до мережі під час відряджень або у відпустці.

Модель оснащена акумуляторною батареєю, що знімається, ємністю 3000 мАч, якої достатньо для безперебійної роботи пристрою до 10 годин в режимі користування. У режимі очікування повного заряду акумулятора вистачає до 70 годин роботи пристрою.


Пристрій Olax MF982 представлено в корпусі з якісного пластику невеликого розміру, що дозволяє зручно носити його з собою в сумці або в кишені.

Сучасні високопродуктивні функції Olax MF982 описують його як універсальний портативний 3G/4G LTE пристрій, який підтримує LTE Cat.4. Бездротова передача даних здійснюється за допомогою технології WiFi 802.11 b/g/n на 2,4 ГГц. Наявність двох антенних роз'ємів дозволяє використовувати пристрій у місцях зі слабким рівнем мережі від оператора за рахунок підключення до маршрутизатора антени звичайного типу, що підсилює, або антени MIMO.


Основні характеристики моделі:

Максимальна швидкість розвивається до 150 Мбіт;
Підтримка LTE Cat 4;
Робота на частоті 24 ГГц;
Місткість акумулятора 3000 мАг;
Наявність 2 антенних роз'ємів із підтримкою MIMO.
Кількість одночасних підключень до мережі Wi-Fi становить 10 користувачів.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!