Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G автомобільний інтернет комплект ZTE MF920u з автомобільною антеною 7 Дб

4G автомобільний інтернет комплект ZTE MF920u з автомобільною антеною 7 Дб
Автомобільний інтернет-комплект для доступу до інтернету в мережах 3G 4G для використання в легковому або вантажному транспорті, в автобусах, а також можна використовувати даний комплект у квартирі, так як антена, що входить до складу комплекту, всеспрямованої дії. Локальної мережі Wi-Fi, організованої представленим комплектом, достатньо для надійної роботи навігатора, вільного серфінгу, спілкування в соціальних мережах, прослуховування аудіо та перегляду відео онлайн. Передача даних здійснюється з використанням СІМ-карти операторів Київстар, Vodafone, Lifecell у парі з комплектом у межах міста або за його рисами при віддаленості від базової станції в радіусі до 20 км, що характеризує комплект як універсальний для використання у будь-якій місцевості країни.

Склад комплекту:

Мобільний 4G WiFi-маршрутизатор ZTE MF920 оснащений акумуляторною батареєю ємністю 2000 мАг, яка забезпечує роботу роутера до 6 годин за відсутності додаткового живлення від мережі або зарядного пристрою. Вбудований WIFI модуль створює можливість одночасного користування локальною wi-fi мережею 8 стороннім користувачам у радіусі дії мережі wifi – до 10 метрів. Використовуючи роутер у місцях з наявними перешкодами для вільного проходження сигналу такими як залізнична дорога, високі дерева, множинні споруди, рекомендується використовувати роутер у парі з антеною, що підсилює, (у тому числі з підтримкою MIMO). Для цього на бічній межі роутера передбачено 2 антенні виходи. Максимальна швидкість передачі інформації розвивається до 150 Мбіт у 4G LTE мережі.

Автомобільна антенна з коефіцієнтом посилення 7 дБ у частотному діапазоні від 800 МГц до 2600 МГц використовується для стабілізації та покращення якості прийому сигналу, перебуваючи у русі на транспортному засобі. Здійснюється кріплення антеною за рахунок магнітної основи безпосередньо самої антени, що встановлюється на металеву поверхню автомобіля. 3 метри кабелю, що йде з антеною, достатньо для розміщення антени в будь-якому місці автомобіля. Висота антеною 28 см.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!