Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G автомобільний WiFi комплект Novatel MiFi 8800L + автомобільна антена 9 Дб з кабелем та перехідником

4G автомобільний WiFi комплект Novatel MiFi 8800L + автомобільна антена 9 Дб з кабелем та перехідником
Комплект складається з:
Ви в пошуку швидкісного GSM роутера, з яким можна буде вільно цілодобово бути на зв'язку? Novatel MiFi 8800L - те, що вам потрібно! Цей пристрій підтримує роботу в Україні з такими мобільними операторами як Київстар, Vodafone, Lifecell та ТріМоб. Якщо ви хочете використовувати Novatel MiFi 8800L за кордоном, то достатньо лише купити цим карту і включити роутер. Завдяки оптимізованим швидкостям DL/UL ви зможете стабільно залишатися в мережі протягом 24 годин. Одночасно можна підключити до 15 пристроїв, а також можна обмінюватися файлами через локальне з'єднання Wi-Fi.

Також в комплекті йде автомобільна 3G/4G антен, діапазон робочих частот якої становить 700-2700МГ, а також має вбудований підсилювач на 9 Дб. За допомогою магнітного кріплення ви легко зможете встановити її на будь-яку металеву поверхню. У комплекті з Novatel MiFi 8800L - це чудовий варіант для людей, які багато часу проводять у своєму автомобілі, наприклад через часті відрядження або просто любов до подорожей. Антена дозволить вам отримувати високий та стабільний сигнал мобільного інтернету від вашого оператора, де б ви не знаходилися. Дана модель антени є найпотужнішою серед пристроїв свого діапазону. Також ви можете використовувати її та вдома, встановивши зовні або всередині будівлі. У такому разі антена буде як всеспрямована, посилюючи сигнал з базовою станцією мобільного оператора.

Завдяки тому, що MiFi 8800L підтримує глобальний зв'язок, ви зможете отримати вільний вихід до Інтернету більш ніж у 200 країнах. Завдяки дводіапазонному маршрутизатору Wi-F ви зможете одночасно підключитися до смуг частот 5 ГГц або 2,4 ГГц, тому підвищиться швидкість з'єднання, значно зменшиться навантаження мережі, а якість з'єднання стане кращою. З акумулятором на 4400 мАг ви зможете залишатися і на зв'язку цілий день. Також ви зможете відключити MiFi 8800L від мережі, і при цьому вільно користуватися інтернетом до 24 годин! Вбудована технологія QuickChargeTM пристрою набагато довше тримає заряд, і більше того, дана модель роутера має вбудовану функцію Power Bank, яка дозволить заряджати гаджети. Використовується безпечне підключення, ви можете не перейматися конфіденційністю вашої інформації, оскільки пристрій оснащено Auto VPN. Також при використанні додаткової гостьової мережі ви можете вибрати те, що можуть бачити люди. Завдяки зручному 2,4-дюймовому кольоровому сенсорному екрану, вам легко керуватиме пристроєм, а додаткові функції завжди будуть під рукою.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!