Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE модем Huawei E3372h-320 (Київстар, Vodafone, Lifecell) - ORIGINAL BOX

4G LTE модем Huawei E3372h-320 (Київстар, Vodafone, Lifecell) - ORIGINAL BOX
Високошвидкісний портативний 3G/4G модем 3372h-320 здатний задовольнити потреби найбільш вимогливих користувачів. Він володіє відмінними технічними характеристиками, високою швидкістю, стабільним сигналом і автоматичними налаштуваннями.

Функціональність і підтримка

Модель призначена для підключення до інтернету практично в будь-якій точці світу, оскільки підтримує не тільки всіх мобільних операторів України, а й більшість зарубіжних провайдерів.

Його можна використовувати в сільській місцевості, дачному селищі, в дорозі, в місцях, де підключення до дротового інтернету неможливе. Достатньо лише вставити в спеціальний слот SIM-карту Вашого провайдера і підключити до ноутбука, комп'ютера, або інших девайсів, що мають USB-порт. Модель не потребує додаткового налаштування, вона автоматично підключається до мобільної мережі через кілька секунд.

Мобільний модем працює з мережами 3G/4G LTE, що забезпечують високошвидкісний інтернет з показниками:
Так що Ви завжди і скрізь зможете бути на зв'язку зі своєю сім'єю, друзями і колегами. Забезпечте своє дозвілля доступом до онлайн відео, ігор, популярної музики, новин.

Пристрій сумісний з великою кількістю моделей роутерів, які допоможуть роздавати отриманий модемом сигнал на всі Ваші гаджети.

Вигляд

3G/4G модем 3372-320 за зовнішнім виглядом нагадує звичайну флешку з ковпачком, що оберігає потрапляння всередину виробу вологи, пилу та бруду. Такий захист, безсумнівно, продовжить термін служби виробу, як і міцний матовий корпус, стійкий до подряпин і невеликих пошкоджень.Модель володіє стильним дизайном, тонким корпусом, досить легкою вагою 35 г і компактними розмірами. Його можна просто покласти в кишеню брюк або куртки і завжди мати під рукою доступ до мережі.

У наявності є модеми в двох колірних варіаціях: білому і чорному, які добре поєднуються з будь-яким кольором.

Слоти і роз'єми

Під нижньою кришечкою на корпусі пристрою знаходяться слоти під SIM-карту і карту пам'яті формату MicroSD до 32 Гб, що дозволить використовувати його ще і як звичайну флешку, і необхідну інформацію завжди носити з собою.

Але особливо важливою гідністю даної моделі є можливість підключення до нього зовнішніх антен для посилення сигналу мережі. На бічному торці є 2 роз'єми TS5 для приєднання антен направленого типу MIMO, які в невикористовуваному стані надійно закриті заглушками.Антени зможуть значно поліпшити швидкість і стабільність сигналу мережі, що особливо важливо для місць, віддалених від базової вишки оператора.

Технічні характеристики
 
Тип пристрою 3G/4G USB модеми
Версії протоколів  GSM, GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, LTE
Покоління  3G/4G
Інтерфейс USB
Підтримка ОС  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS, Linux
Максимальна швидкість прийому даних  2g (EDGE) до 236,8 Кбіт/с 3g (DC-HSPA) - до 42,7мб/c 4g (LTE) -150мб/c
Максимальна швидкість відправки даних 3g (DC-HSPA) - 5.72мб/c 4g (LTE) - 50мб/c
Антена  внутрішня 
Роз'єми під зовнішню антену 2 шт TS5
Слот для SIM-карти  є
SIM-карта   стандартного розміру
Слот для карт пам'яті microSD є (до 32 Гб)
Акумулятор немає
Комплектація Модем, упаковка, чек, гарантійний талон
Розміри  88 х 28 х 11,5 мм
Вага  35 г гр
Колір  білий, чорний
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!