Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE Wi-Fi роутер Huawei E5573s-856

4G LTE Wi-Fi роутер Huawei E5573s-856

Портативні роутери Huawei – це надійні, доступні та перевірені часом пристрої для використання під час подорожей, а також вони підходять всім, кому необхідний мобільний інтернет «в кишені»: вдома, на дачі, в кафе, під час відрядження. Це швидкі, легкі та компактні роутери у стильному корпусі, які допоможуть оперативно скористатися інтернетом у будь-якій точці зони покриття мобільного оператора.

4G роутер Huawei E5573Cs-856 - це портативний маршрутизатор і точка доступу до бездротового 4G LTE інтернету, який відмінно підійде для використання в приватному будинку, квартирі, невеликому офісі, під час автомобільних поїздок та подорожей. Підтримує роботу з наступними мобільними операторами: Київстар, Lifecell та Vodafone.


Доступ до бездротової мережі користувачам надасть мережу WIFI 802.11 b/g/n на частоті 2,4 мм, при цьому є можливість підключення відразу 10 пристроїв у радіусі дії wifi від 10 до 15 метрів. Завдяки високій швидкості інтернету ви можете дивитися фільми, сидіти в соціальних мережах і працювати, слухати музику і шукати інформацію в інтернеті без зависань. Для використання роутера Huawei E5573Cs-856 за містом або в місцях зі слабким покриттям мобільного інтернету рекомендується підключити до роутера зовнішню антену. Під час автомобільної поїздки для якісного прийому сигналу краще використовувати даний роутер у парі з підсилювальною антеною. На корпусі роутера є два антенних роз'єми TS9, які забезпечать можливість підключення MIMO-антени.

Завдяки акумулятору 1500 мАг роутер може працювати в автономному режимі без додаткового живлення протягом 6 годин, але при великому навантаженні на пристрій заряд може витрачатися швидше.

Налаштування пристрою дуже просте, воно забере у вас всього кілька хвилин. Для початку вам знадобиться встановити в слот sim карту вибраного мобільного оператора, після чого потрібно включити роутер, почекати кілька секунд до закінчення завантаження та здійснити підключення до Wi-Fi від Huawei E5573Cs-856. Пристрій здатний розвивати швидкість 150 Мбіт/с, що дозволить вам без проблем користуватися Інтернетом. 4G роутер Huawei E5573Cs-856 можна використовувати як альтернативу доступу до Інтернету за відсутності основного доступу.

Основні переваги пристрою:

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!