Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF980 Cat. 9

4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF980 Cat. 9

Якщо Вам необхідна точка доступу до інтернету в приватному будинку, в дорозі, в автомобілі або в поїзді, на дачній ділянці або в квартирі - зупиніть свій вибір на придбанні 4G пристрою з підтримкою LTE Advanced Cat 9, який забезпечує високошвидкісний доступ до мережі - 4G LTE wifi роутер ZTE MF980.

4G роутер розвиває неймовірну швидкість завантаження інформації, піковий показник якої досягає до 450 Мбіт/с при завантаженні даних і до 50 Мбіт/с при передачі інформації. Двохдіапазонний WIFI одночасно на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц гарантує стабільний рівень прийому сигналу. ZTE MF980 до своєї бездротової локальної wi-fi мережі може одночасно підключити 32 користувача в радіусі дії зони wifi, що становить 10 метрів.


Частоти, що підтримуються роутером:
4G LTE FDD: 800/1800/2100/2600 МГц;
3G UMTS: 850/900/1800/1900 МГц.

4G роутер укомплектований акумулятором ємністю 2200 мАг, що дозволяє пристрою працювати в автономному режимі до 10 години без додаткового живлення від мережі. Це дозволяє використовувати роутер не тільки як основний доступ до мережі, але і як резервний доступ за відсутності основного, якщо Ви користуєтесь послугами кабельного провайдера.

Виробник оснастив 4G LTE роутер двома роз'ємами для підключення антени, що посилює, або відразу двох антен. Варто відзначити, що роутер підтримує підключення антени за технологією MIMO 2х2, що дозволяє прискорювати інтернет у 2-2,5 рази. Використовуючи роутер разом з антеною, можна досягти стабілізації та посилення слабкого сигналу в тих місцях, де оператор надає слабке покриття або якщо базова станція знаходиться на значній відстані від роутера.

Керування налаштуваннями кишенькового роутера здійснюється в пункті меню пристрою, що відображається на екрані TFT.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!