Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE WIFI комплект ZTE MF293N та антена квадрат MIMO 2х24 від R-Net 1700-2700 МГц

4G LTE WIFI комплект ZTE MF293N та антена квадрат MIMO 2х24 від R-Net 1700-2700 МГц
Найчастіше, при використанні бездротового інтернету користувачам доводилося стикатися з ситуацією, за якої слабкий рівень мережі, що надається оператором у тій чи іншій місцевості, не дозволяв здійснювати комфортний серфінг веб-сторінок або перегляду відео в мережі. Зазвичай такі ситуації спостерігаються на території сільської місцевості або при суттєвому віддаленні від передавальної сигналу вежі оператора, наприклад, дачні ділянки, заміські будівлі або виробничі приміщення та інші. На якість та рівень мережі також впливають перешкоди, які можуть перебувати на шляху проходження сигналу від вежі до приймача, наприклад, в умовах щільної міської забудови, залізничної колії, лісосмуги. Для запобігання подібним ситуаціям з якістю зв'язку рекомендуємо використовувати бездротовий 3G/4G інтернет WIFI комплект з робочою віддаленістю від базової станції до 20 км.

Комплект складається з:
Настільним маршрутизатором ZTE MF293N під час завантаження інформації розвивається максимальна швидкість до 150 Мбіт і до 50 Мбіт при передачі даних, що обумовлено підтримкою роутером категорії LTE Cat.4. Вбудований wifi модуль стандарту 802.11 b/g/n відповідає за передачу бездротового сигналу на найбільш популяній частоті серед вай фай пристроїв - 2,4 ГГц. Підключені до локальної точки доступу, організованої ZTE MF293N, можуть бути одночасно 32 сторонніх wifi пристроїв. Бездротовий вай-фай сигнал поширюється в радіусі 50 метрів від 4G маршрутизатора ZTE 293N.

На корпусі маршрутизатора передбачено 2 SMA роз'єми для підключення антени спрямованої дії, що посилює, або антени MIMO. Рознімання знаходяться під захисними заглушками. В Україні представлена модель маршрутизатора працюватиме в будь-якому місці, де операторами надається покриття за рахунок підтримки частот 900180021002600 МГц.

Антена квадрат MIMO Premium панельного типу, що входить у комплект, від українського виробника потужністю 2х24 Дб не тільки суттєво посилює рівень мережі при віддаленості від вежі в радіусі 20 км, а й у 2-2.5 разів прискорює швидкість передачі трафіку. Робочий діапазон частот антени 1700–2700 МГц. На даний момент це одна з найпотужніших антен серед аналогічних.

Технічні характеристики планшетної антени
 
Тип планшетний
Призначення для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям 3G/4G LTE
Кріплення дозволяє змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі і по вертикалі
Тип поляризації вертикально і горизонтально
Робочі діапазони 3G/4G LTE: 1700-2700 МГц
Коефіцієнт посилення 2×24 dbi
Тип роз'єму F male
Конструкція  герметичний корпус з якісного пластику
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!