Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE WiFi роутер GL-iNet Puli (GL-XE300) з VPN, WireGuard і DNS-сервером

4G LTE WiFi роутер GL-iNet Puli (GL-XE300) з VPN, WireGuard і DNS-сервером
Ви знаходитесь в пошуках портативного 3G/4G роутера, який буде не тільки багатофункціональним, але при цьому в його функціоналі буде присутня ще й важлива функція — забезпечення безпеки користувача, що дозволить не турбуватися про конфіденційність даних користувача в інтернеті. У такому випадку роутер GL-iNet Puli (GL-XE300) саме те, що вам потрібно.

Почнемо з безпеки. Варто відзначити, що в роутері вже вбудований VPN, що дозволяє забезпечити конфіденційність місцезнаходження користувача в приватному порядку, або в корпоративних цілях. Налаштування VPN здійснюється у веб-інтерфейсі роутера. Сама процедура дуже проста і не триватиме багато часу. У маршрутизаторі спочатку передбачена підтримка OpenVPN, сумісний з більш ніж 20 постачальниками послуг VPN. Передбачено міжмережевий екран та WireGuard. Крім цього, присутній DNS-сервер, що настроюється, який разом з TLS протоколом безпеки, здійснюють шифрування запитів і відповідей, підвищуючи конфіденційність користувача і запобігаючи перехопленню інформації зловмисниками.

Роутер розроблений на базі процесора QCA9531 із частотою 650 МГц. Об'єм оперативної пам'яті – 16 МБ, постійної – 128 МБ. Завантаження інформації на максимальній швидкості досягає 300 Мбіт/с, що забезпечується підтримкою категорії LTE Cat.6. Бездротова wi-fi мережа може одночасно забезпечити доступом до мережі інтернет бездротовим підключенням 15 сторонніх wifi приладів у радіусі дії локальної мережі — 15 метрів. У роутер інтегрований wifi модуль IEEE 802. 11 b/g/n, що передає на 2,4 ГГц. Акумуляторна батарея об'ємом 5000 mAh не тільки забезпечує роботу GL-XE300, але й дозволяє застосовувати його як PowerBank для відновлення рівня заряду акумуляторів сторонніх гаджетів за допомогою їх підключення до USB 2.0 роз'єму, передбачених на корпусі роутера.

Також на корпусі є WAN Ethernet порт і LAN Ethernet порт, за рахунок якого можна розширити можливості за допомогою підключення до нього приладів, які не мають wifi: ПК, робочої станції та інше.
 
Технічні характеристики:
 

Тип

Роутер

Технології та частота

4G LTE Cat.4, 3G HSPA
4G 2600 МГц, 4G 2100 МГц, 4G 1800 МГц, 4G 900 МГц, 4G 850 МГц, 4G 700 МГц

Швидкість передачі даних

4G до 150 Мбіт/сек, 3G до 42 Мбіт/сек

Працює у мережах операторів

Kyivstar, Vodafone, Lifecell

Підтримка стандартів Wi-Fi

IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b

Діапазон Wi-Fi

2,4 ГГц

Радіус дії мережі

До 15 метрів

Одночасно підключити

До 15 пристроїв

Кількість LAN портів

2

Антена

Вбудована, MIMO 2 x 2

USB-порт

Присутній

Індикатори на корпусі

Wi-Fi, Передача даних, Рівень сигналу, Режим роботи, Підключення до LAN

Формат SIM карти

Nano-SIM

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!