Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G LTE WiFi роутер Huawei B612 з підтримкою LTE Cat.6

4G LTE WiFi роутер Huawei B612 з підтримкою LTE Cat.6
Вам потрібен високопродуктивний стаціонарний маршрутизатор, основним завданням якого є організація доступу до 4G LTE бездротової мережі wifi пристроїв в офісних приміщеннях, квартирах чи приватних будинках, дачних ділянках та інших приміщеннях? Ваш вибір повинен зупинитись на бездротовому маршрутизаторі Huawei B612.

Для старту роботи пристрою потрібно в спеціальний роз'єм на корпусі пристрою встановити SIM-карту оператора, послугами якого ви користуєтеся, попередньо знявши запит PIN-коду з сімки. Після цього дочекайтеся кілька хвилин, поки встановиться з'єднання між роутером і базою, що передає, станцією, після чого здійсніть підключення до wifi мережі Huawei B612 і користуйтеся доступом до світової мережі.

Завдяки підтримці LTE категорії 6, роутер Huawei B612 розвиває максимальну швидкість завантаження даних, що досягає до 300 мбіт/сек у 4G та до 42 мбіт/сек у 3G мережі. До локальної wifi точки доступу, організованої представленим роутером, можуть у радіусі дії мережі до 100 метрів одночасно здійснити підключення 32 пристрою. Бездротова wi-fi мережа функціонує за допомогою використання технології 802.11 a/b/g//n/ac на двох частотах 2,4 ГГц та на 5 ГГц.

Особливістю представленого потужного роутера є можливість його застосування не лише з мобільними операторами, а й кабельними провайдерами. Для цього зі зворотного боку маршрутизатора передбачено один комбінований WAN/LAN порт і 3 LAN порти, до яких можна за допомогою кабелю підключити персональний комп'ютер або інші пристрої. Також передбачено телефонний rj11 порт. Також під знімною захисною кришкою виробник передбачив два виходи для антенного підключення типу SMA. Роутер підтримує підключення антен за технологією MIMO.
 

Технічні характеристики:

 
Тип
Wi-Fi маршрутизатор
Технології та частота
LTE FDD, TDD-LTE, DC-HSPA+
Швидкість передачі даних
4G LTE: до 300 Мбіт/сек, 3G: до 42 Мбіт/сек
Працює у мережах операторів
Kyivstar, Vodafone, Lifecell
Підтримка стандартів Wi-Fi
802.11 a/b/g/n/ac
Діапазон Wi-Fi
2,4 ГГц і 5 ГГц
Радіус дії мережі
До 100 метрів
Одночасно підключити
До 32 пристроїв
LAN порт
Присутній
Підключення антени
Можливо. Підтримує MIMO
Тип антенного роз'єму
SMA
Акумулятор
Відсутній
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!