Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G WIFI антенний комплект роутер Anteniti E5573 з автомобільною антеною та комплектуючими

4G WIFI антенний комплект роутер Anteniti E5573 з автомобільною антеною та комплектуючими
Просто уявіть, що ви їдете в тривалу подорож машиною зі своєю сім'єю і вам потрібно організувати доступ до інтернету у вашому автомобілі, щоб у вас була можливість відстежувати точність маршруту на онлайн-картах, а у дітей дивитися мультфільм або грати в онлайн-ігри. Або, давайте уявимо, що ви надаєте послуги з перевезення пасажирів на довгі відстані і вам необхідно організувати точку доступу до мережі для зручності пасажирів. В цьому випадку автомобільний комплект 4G wifi роутер Anteniti E5573 + автомобільна антена потужністю 5 дБ стане саме тим обладнанням, яке Вам потрібне.

Комплект включає:  
4G wifi маршрутизатор Anteniti E5573 працює в Україні в мережах третього та четвертого поколінь із gsm операторами Kyivstar, Lifecell та Vodafone. Крім нашої країни, маршрутизатор також працює за кордоном на частотах, вказаних у технічних характеристиках пристрою. Це смуги частот, що відносяться до Bands 1/3/7/8 та 20. Максимальні показники завантаження інформації досягають до 150 Мбіт/с, при цьому максимальна швидкість передачі інформації розвивається до 50 Мбіт/с.

Два антенні роз'єми TS9 передбачають можливість підключення при необхідності до роутера не тільки звичайної спрямованої посилюючої антени, але й антени, яка використовує для посилення прийому сигналу та прискорення інтернету технологію MIMO.

Вбудований wi-fi модуль стандарту 802.11 b/g/n забезпечує можливість організації локальної wifi мережі у радіусі дії до 10 метрів для 10 сторонніх wifi пристроїв.

Автомобільна антена потужністю 5 дБі посилює та стабілізує прийом gsm сигналу від операторів Київстар, Vodafone та Lifecell. Оскільки антена є всеспрямованою, немає необхідності спеціально спрямовувати антену у бік вежі оператора. Антену можна використовувати не лише для авто, а й удома.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!