Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G WiFI комплект ZTE MF79U + 2 термінальні антени 4G LTE по 3 Дб

4G WiFI комплект ZTE MF79U + 2 термінальні антени 4G LTE по 3 Дб
Якщо ми говоримо про високошвидкісний модем 3G/4G для організації бездротового мобільного інтернету доступу в повсякденному житті, то, звичайно, ми маємо на увазі USB-модем 3G/4G LTE ZTE MF79U. Зовнішньо і за розміром модем нагадує флеш накопичувач, який не займає багато місця при транспортуванні. Універсальність представленого пристрою полягає в можливості застосування модему з традиційним USB підключенням з персональним комп'ютером або ноутбуком, так і з пристроями, що підтримують wifi підключення. Реалізовано бездротове підключення за рахунок вбудованого в модем бездротового wifi модуля 802.11 b/g/n, що підтримує частоту 2,4 ГГц. До бездротової локальної точки доступу, організованої модемом, у радіусі дії мережі до 10 метрів можна здійснити підключення 10 сторонніми пристроями та гаджетами.

Максимальна швидкість, з якою zte mf79 може передавати інформацію, становить до 150 Мбіт у мережі четвертого покоління та до 43,2 Мбіт у мережі третього покоління з підтримкою найпоширеніших частот в Україні: 900/1800/2100 МГц. Живлення модему відбувається не тільки від підключення до ПК або ноутбука, але й від Powerbank або через підключення модему в адаптер живлення від зарядного пристрою, який підключається безпосередньо в мережу 220В.

Розуміючи, що модем може бути використаний на території, де оператором надано слабке, не впевнене покриття сигналом, фахівці-розробники передбачили на корпусі модему присутність двох антенних роз'ємів TS9. До них можна підключити посилення прийому сигналу і його стабілізацію антену. Це може бути підключення звичайної спрямованої антени до одного антенного роз'єму або підключення відразу до двох роз'єм антени, що підтримує технологію MIMO.

У цьому комплекті передбачено підключення двох термінальних 4G LTE антен з коефіцієнтом посилення сигналу 3 дб кожна, для стабілізації з'єднання, застосовуючи комплект у міських умовах або при незначному віддаленні передавальної вежі, при переважанні складного рельєфу на території використання.

Комплектація:
Технічні характеристики модема ZTE MF79U
 
Тип пристрою  3G/4G USB модеми - Wi-Fi роутер
Версії протоколів  GSM, GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, LTE
Покоління 3G/4G
Інтерфейс USB
Підтримка ОС  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS, Linux
Максимальна швидкість прийому даних 2g (EDGE) до 236,8 Кбит/с 3g (DC-HSPA) - до 42,7мб/c 4g (LTE) -150мб/c
Радіус дії 10 метрів 
Кількість під'єднань       До 10 пристроїв 
Антена   внутрішня 
Роз'єми під зовнішню антену 2 шт
Слот для SIM-карти є
SIM-карта   стандартного розміру 
Слот для карт пам'яті microSD є (до 32 Гб)
Акумулятор немає
Розміри  101,5 х 30,5 х 14 мм
Вага  32 г
Колір білий
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!