Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G WiFi маршрутизатор Huawei B618s-22d LTE Cat.9

4G WiFi маршрутизатор Huawei B618s-22d LTE Cat.9
Ви вже знайомі з найпрогресивнішою моделлю серед 4G wifi роутерів за останній проміжок часу? Якщо ні, тоді ми готові Вас з нею познайомити та допомогти оформити його покупку. Huawei B618s-22d — високошвидкісний 4G LTE роутер для бездротового доступу до інтернету, що функціонує з підтримкою всіх стандартів зв'язку, в тому числі і стандарту 4,5G, який на даний момент схожий на стандарт 4G, тільки з однією перевагою - використанням агрегації частот, тобто відбувається об'єднання двох різних діапазонів частот в один канал (тобто відбувається підсумовування).

Модуль LTE Advanced Cat.11 та Cat.9 підтримує просторове кодування технології MIMO з квадратичними амплітудами QAM, що загалом забезпечує функціональну можливість маршрутизатора Huawei B618s здійснювати передачу інформації на швидкості до 600 Мб/сек у LTE (важливо, щоб обраний Вами gsm оператор забезпечував таку швидкість завантаження/вивантаження інформації в місцевості, де Ви плануєте використовувати роутер).
 

При користуванні роутером Huawei B618s-22d можна легко забезпечити доступом до мережі з підвищеною швидкістю завантаження інформації приватний будинок і прилеглу до нього територію, офіс, промисловий цех та інше.

Корпус маршрутизатора виконаний у лаконічному мінімалістичному дизайні, що дозволяє роутеру відмінно поєднуватись з будь-яким інтер'єром. Грані корпусу Huawei B618s-22d виконані із округлими краями. Сам корпус виготовлений полімерного міцного матеріалу білого кольору. На передній панелі розміщуються кнопка WPS та інформаційні індикатори, що передають інформацію про стан роботи девайсу. На звороті корпусу розташовані такі порти:

Швидкісний wifi модуль IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, що працює одночасно в діапазонах двох частот 2,4 ГГц з 5 ГГц, забезпечує можливість підключення до вай-фай мережі маршрутизатора 64 пристроїв одночасно в радіусі дії wi-fi - до 50 метрів.
2G/3G/4G частоти національних gsm операторів, які підтримує маршрутизатор: 2600 МГц (Band 7), 1800 МГц та 800 МГц (Band 20), а також у стандартах UMTS та GSM.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!