Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G WiFi маршрутизатор World Vision 4G CONNECT 2 з акумуляторною батареєю

4G WiFi маршрутизатор World Vision 4G CONNECT 2 з акумуляторною батареєю
Вам потрібен стаціонарний роутер, який підтримує роботу з українськими бездротовими операторами та плюс до всього дозволить Вам у разі планового або аварійного відключення електрики (або за необхідності використовувати роутер за відсутності доступу до електромережі 220В) залишатися на зв'язку в мережі інтернет якийсь час? В такому випадку стаціонарний маршрутизатор з підтримкою LTE Cat.4 - World Vision 4G CONNECT 2 стане вашим надійним варіантом для вирішення цих ситуацій.

Роутер укомплектований двома знімними штатними антенками, завданням яких є поліпшення прийому сигналу 4G. Якщо ж потужності даних антенок недостатньо, ви можете їх замінити, підключивши до роутера більш потужну антену спрямованої чи всеспрямованої дії. Підключення здійснюється через 2 антенних виходу SMA, які розташовані на звороті роутера. Використовуючи роутер з більш потужною антеною, Ви зможете досягти стабільного прийому сигналу 3G/4G LTE навіть при суттєвому віддаленні від базової станції оператора, користуючись маршрутизатором World Vision 4G CONNECT 2 за межами міста, наприклад, у селах чи дачних ділянках. Максимальна швидкість завантаження даних роутером розвивається до 150 Мбіт.

Тим часом найбільшою перевагою моделі є наявність акумуляторної батареї ємністю 2200 мАг, за допомогою якої навіть за відсутності електрики ви зможете залишатися в мережі до 2 годин.

До бездротової точки доступу, організованої представленим роутером, одночасно можуть бути підключені 16 сторонніх гаджетів, наприклад, смартфон, смарт годинник, планшет і т. д. Площа покриття бездротовим сигналом охоплює радіус до 50 метрів від маршрутизатора. Бездротовий Wi-Fi сигнал поширюється на частоті 2,4 ГГц.

Для початку роботи вам потрібно тільки встановити в роутер sim карту вашого оператора (на цій карті повинен бути відключений запит пін коду), включити роутер у мережу та підключитися до бездротової локальної мережі.

Роутер обладнаний чотирма LAN портами, до яких можна підключити стаціонарний ПК, телевізор, телевізійну приставку та інше.
 

Технічні характеристики:

 
Тип
Wi-Fi маршрутизатор із вбудованим 3G/4G модулем
Технології та частота
 
4G LTE: 800 МГц, 4G LTE: 900 МГц, 4G LTE: 1800 МГц, 4G LTE: 2100 МГц, 4G LTE: 2600 МГц,
3G: 900 МГц, 3G: 2100 МГц, 2G: 1900 МГц, 2G: 1800 МГц, 2G: 900 МГц, 2G: 850 МГц
Швидкість передачі даних
4G LTE: до 150 Мбіт/сек, 3G: до 42 Мбіт/сек
Працює у мережах операторів
Kyivstar, Vodafone, Lifecell
Підтримка стандартів Wi-Fi
IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b
Діапазон Wi-Fi
2,4 ГГц
Радіус дії мережі
До 50 метрів
Одночасно підключити
До 16 пристроїв
LAN порт
Присутній
Підключення антени
Можливо. Підтримує MIMO
Тип антенного роз'єму
SMA
Акумулятор
Присутній ( 2200 мАч до 2-х годин)
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!