Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G комплект антена Енергія Energy 20 Дб з кабелем та перехідниками

4G/3G комплект антена Енергія Energy 20 Дб з кабелем та перехідниками
Даний комплект є готовим рішенням для посилення прийому сигналу третього та четвертого поколінь 3G/4G з метою організації стабільного прийому сигналу для доступу до бездротового інтернету від gsm операторів київстар, lifecell та vodafone з коефіцієнтом посилення 20 Дб. Комплект незамінний при організації бездротового доступу до мережі не тільки в умовах міської забудови, а й у селах та дачних ділянках за умови віддаленості від базової станції в радіусі 10-15 км.

Склад комплекту:
Антена Енергія коефіцієнтом посилення 20 дБ використовується для забезпечення стабільного прийому бездротового сигналу USB модемами чи маршрутизаторами задля забезпечення стабільного підключення до Інтернету в мережах 3G / 4G LTE. Використання підсилювальної антени за певних умов зможе знадобитися будь-якої моделі з бездротових маршрутизаторів чи модемів хоча це буде бюджетна модель чи дорожча, оскільки на якість прийому сигналу впливає вартість роутера, маршрутизатора чи 4g usb модема. Навіть до дорогої моделі роутера може знадобитися підключення антени для посилення прийому сигналу, особливо при його використанні далеко від станції, що передає вашого gsm оператора.

Варто зауважити, що безпосередньо на якість прийому сигналу 4g роутером чи модемом можуть впливати деякі фактори. Наприклад, наявність високих будов і дерев, а також залізнична розв'язка та інше створюють перешкоди на шляху проходження сигналу від вежі до 3g 4g обладнання, що сприяє необхідності підсилення антени.
Антена Енергія Energy 20 дБ працює в діапазоні 1700-2700 МГц частот у стандарті GSM 3G та 4G LTE. Коефіцієнт посилення сигналу становить 20 дБ.
Встановлення антени здійснюється за межами приміщення. Найчастіше встановлюють антену максимально високо на фасаді будівлі, на даху або окремо щоглової трубі. Фіксація антени здійснюється кріпленням, передбаченим у комплектації антени, а процес монтажу антени піде трохи більше 10 хвилин.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!