Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G LTE антена - опромінювач MIMO Ольхон 2 х 13 dBi

4G/3G LTE антена - опромінювач MIMO Ольхон 2 х 13 dBi
Зовнішні вуличні 4G/3G LTE антени-опромінювачі MIMO Ольхон 2 х 13 dBi розраховані для місцевості зі слабким покриттям 4G, обумовленою віддаленістю від базової вишки Вашого оператора. Наприклад у сільській місцевості, на дачах, заміських будинках. Або при непрямій видимості станції в забудованих міських умовах, нестабільному слабкому сигналі.

Вони підключаються до модемів або роутерів і значно підвищують якість мережі і швидкість інтернету в кілька разів. Можуть взаємодіяти з багатьма популярними моделями цих пристроїв, підвищуючи їх здібності і підсилюючи сигнал.

Особливості та привілеї

Антена-опромінювач може працювати в мережах провідних мобільних операторів України: Київстар, Водофон, Лайфселл і багатьох інших. А також підтримує більшість світових операторів, що дозволить використовувати її в різних куточках планети.

Пристрій працює на частотах 1800-2100 МГц, має вхідний опір 50 Ом і досить високий коефіцієнт посилення 13 dBi. Враховуючи, що антена працює за технологією MIMO 2 х 2 посилення сигналу і швидкість мережі також будуть збільшені за рахунок використання декількох передавальних і приймаючих антен. Радіус дії даної моделі до 15 км від базової станції.Антена MIMO Ольхон може ще працювати як опромінювач для супутникової круглої антени діаметром від 0,6 до 1,2 метра. У такому тандемі коефіцієнт посилення може досягати 32 дБ по двох каналах.

Вигляд

Незвичайний дизайн пристрою чашеобразної форми створює надійний захист внутрішнього механізму від зовнішніх руйнівних факторів. Корпус виконаний з якісного ударопрочного пластику, оцинкованого сталлю. Він не пропустить ні вологу, ні пил, ні бруд всередину виробу і продовжить термін його служби на тривалий час.

Прилад працюватиме стабільно за будь-яких погодних умов: в дощ, сніг і вітер. Йому не страшні ні мороз, ні спека. Він витримує максимально високі температури від -40C до + 60C не втрачаючи якості роботи.

Компактні розміри 125 мм х 250 і невелика вага 270 г дозволять зручно транспортувати виріб в будь-яку точку світу.

Встановлення 4G антени Ольхон 13 дБ MIMO 2x2

При установці антени Вам не потрібно звертатися до висококваліфікованих фахівців. Процес встановлення досить простий і Ви самі зможете прикріпити її на балконній конструкції або фасаді будівлі за допомогою спеціальних кріплень.

Необхідно звернути увагу, щоб антена була максимально точно спрямована в бік найближчої станції Вашого оператора.

Також можна виставити правильний нахил по горизонталі і вертикалі, при якому якість мережі буде оптимальною.

З'єднується антена з модемом або роутером за допомогою коаксіального кабелю, що підключається до двох роз'ємів типу F-female на корпусі пристрою.

Технічні характеристики

 
Тип антени спрямована 
Застосування Для вулиці
Діапазон частот 1800-2100 МГц
Коефіцієнт посилення 13 dBi
Вхідний опір  50 Ом
Підтримка MIMO          2x2
Підтримка стандарту АС Так
Допустиме вітрове навантаження до 40 м/с
КСВ Не більше 1,8
Поляризація Вертикальна, горизонтальна
Вага 270 г
Габарити 250х125х125 мм
Радіус дії До 15 км
Кабель зниження (параметр) RG58
Стандарт зв'язку 4G LTE
Робоча температура   -40C...+60C
Роз'єми Роз'єм F
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!