Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G LTE антена - опромінювач MIMO Runbit 2 х 14 dBi

4G/3G LTE антена - опромінювач MIMO Runbit 2 х 14 dBi
Зовнішня спрямована 4G/3G LTE антена - опромінювач MIMO Runbit зробить Ваш інтернет більш стійким і якісним, а також збільшить швидкість у кілька разів.

Її необхідно використовувати спільно з модемом або Wi Fi маршрутизатором, підключивши через роз'єми F коаксіальним кабелем. До антено-опромінювача підходять різні моделі цих пристроїв, і разом вони забезпечують істотний приріст показників стабільності і швидкості сигналу мережі.

Спрямована антена буде незамінна в місцях зі слабким покриттям мережі, обумовленою великою відстанню від базової станції оператора.Жителі сільської місцевості, заміських будинків, дач, підключивши 4G/3G антену, зможуть насолоджуватися якісним зв'язком, високошвидкісним інтернетом, переглядаючи онлайн-фільми з великим розширенням, граючи в круті онлайн-ігри, проводячи відеоконференції.

Особливості та привілеї

Антена-опромінювач Runbit володіє досить високим коефіцієнтом посилення сигналу 14 дБ. Підтримує технологію MIMO 2 х 2, що дозволить збільшити показник коефіцієнта посилення в 2 рази.

При роботі в частотному діапазоні 1800 - 2600 МГц підтримує всіх провідних українських операторів:

- Vodafone
- Kyivstar
- Lifecell

Пристрій можна використовувати не тільки як зовнішню спрямовану антену, але і як випромінювач для супутникової тарілки. При цьому коефіцієнт посилення може значно зрости залежно від діаметру офсетної антени.

Чим більший діаметр, тим більший коефіцієнт:

- діаметр 0 .6м - 2х28 дБ
- діаметр 0.9м - 2х31 дБ
- діаметр 1.2м - 2х34 дБВигляд

Виріб володіє досить компактними розмірами, що дозволяють забезпечити комфортне транспортування до місця установки антени.

Міцний герметичний корпус виготовлений з високоякісного сірого ABS пластику, що захищає пристрій від ультрафіолетових променів, вологи, пилу і вітру.

У такому надійному укритті внутрішній механізм витримає різні погодні катаклізми. І в дощ, і в сніг антена працюватиме стабільно без втрати якості мережі. Вона витримує великі температурні діапазони від + 40 до - 60 за Цельсієм.

Встановлення 4G/3G LTE антени - опромінювача MIMO Runbit 2 х 14 dBi

Антена-опромінювач призначена для зовнішнього застосування. Її необхідно встановлювати на вулиці, у дворі, на фасаді будівель або балконах.

При установці потрібно врахувати кілька порад:

- Антену встановити якомога вище на щоглі або трубі
- Максимально точно направити антену на найближчу базову станцію Вашого оператора
- Виставити кут нахилу по горизонталі і вертикалі для більш впевненого прийомуВстановлення не вимагає спеціальних навичок, Ви цілком самі впораєтеся з цим процесом. Дотримуйтеся інструкції та порад і у Вас все вийде.

Технічні характеристики
 
Тип антени спрямована 
Застосування  Зовні приміщень
Діапазон частот 1800 - 2600 МГц
Коефіцієнт посилення 14 dBi
Вхідний опір  50 Ом
Підтримка MIMO          2x2
Допустиме вітрове навантаження до 40 м/с
КСВ Не більше 1,8
Поляризація Вертикальна, горизонтальна
Ефективна відстань до БС До 18 км
Кабель зниження (параметр) RG58
Стандарт зв'язку 4G LTE, 3G UMTS
Робоча температура    -60C...+40C
Інтерфейс підключення   F
Виробник  Runbit
Країна виробник  Україна
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!