Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G панельна антена Квадрат MIMO Premium 2x24 dBi (R-Net)

4G/3G панельна антена Квадрат MIMO Premium 2x24 dBi (R-Net)
4G LTE MIMO антена Квадрат Premium панельного типу виробника R-Net з коефіцієнтом посилення 2х24 дБі та підтримкою частотного діапазону 1700 - 2700 МГц використовується для посилення прийому модемом або роутером слабкого сигналу від ретранслятора на базовій вишці оператора та прискорення приблизно/ у 3G/4G LTE мережах Київстар, Vodafone, Lifecell. Зовнішня антена MIMO квадрат premium - ширококутна антена, при встановленні якої має бути спрямована у бік працюючої вежі вашого оператора. Сумісність роботи з частотами LTE (1800/2600 МГц) та 3G UMTS (2100 МГц) дозволяє застосовувати антену по всій території України, де є покриття мобільних 3G/4G операторів.

Коефіцієнт посилення панельної антеною квадрат Premium MIMO 2x24 Дб дозволяє успішно застосовувати представлену антену при віддаленості від станції, що передає оператора в радіусі до 20 км. Антена ширококутного огляду (до 30 градусів). Вдаючись до використання антени з підтримкою технології MIMO, користувач не лише стабілізує та посилить прийом сигналу, а й збільшить швидкість безпосередньо самого інтернету у кілька разів.

Коефіцієнт посилення сигналу антеною R-Net відрізняється, виходячи з того, на якій частоті використовується. Так, під час роботи на частоті 1800 Мгц, коефіцієнт посилення становить 20 Дб, на частоті 2100 Мгц посилення становить 22 Дб і максимальний показник посилення сигналу 24 дб буде з використанням антени на частоті 2600 Мгц.

Антену можна використовувати як у міських умовах, так і за значної відстані від базової станції вашого оператора. Антена має бути встановлена зовні приміщення на стіні, щоглі чи трубі. Для фіксації антени в комплекті передбачено спеціальне кріплення. З зворотного боку корпусу антени для приєднання кабелю передбачено 2 F-female виходу, до яких кріпиться кабель антени. Кабельні та антенні адаптери не входять до комплектації антени та підбираються окремо.
 

Технічні характеристики планшетної антени
 
Тип планшетний
Призначення для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям 3G/4G LTE
Кріплення дозволяє змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі і по вертикалі
Тип поляризації вертикально і горизонтально
Робочі діапазони 3G/4G LTE: 1700-2700 МГц
Коефіцієнт посилення 2×24 dbi
Тип роз'єму F male
Конструкція  герметичний корпус з якісного пластику
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!