Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G панельна антена YUST 2x17 дБ 1700-2700 МГц

4G/3G панельна антена YUST 2x17 дБ 1700-2700 МГц
Планшетна 4G LTE підсилювальна антена Yust з коефіцієнтом посилення 2x17 dBi використовується з метою посилення прийому сигналу мобільного зв'язку в бездротових мережах gsm операторів Kyivstar, Vodafone або lifecell. Антена підтримує роботу в частотному діапазоні від 1700 до 2700 МГц, якісно посилюючи і стабілізуючи поганий сигнал у радіусі 10-15 км від передавальної вежі оператора (фактична робоча відстань залежить від місцевості використання, а саме наявності перешкод для проходження сигналу). Крім стабілізації прийому сигналу, за рахунок присутності антеної технології MIMO, в мережах 4G LTE антена може приблизно в 2-2,5 рази підвищити швидкість передачі інформації.

3G 4G антену Yust потужністю посилення 2x17 dBi можна використовувати в парі з usb модемами і кишеньковими або стаціонарними роутерами на територіях, де відсутнє стабільне радіопокриття як в умовах міста, так і за його межами в селах і на дачних ділянках при віддаленості 10-15 км. базової станції. Представлена антена відноситься до різновиду планшетних ширококутних MIMO антен для зовнішнього монтажу. Рекомендована установка на покрівлі будівель або на зовнішній стіні будівлі в напрямку базової станції оператора, закріпивши її на кронштейні. Найкраще кріпити антену на вертикальну трубу, застосувавши сталеве кріплення, передбачене в комплекті.

Зовнішня антена панельного типу Yust MIMO працює у стандартах 3G UMTS на частоті 2100 МГц та у 4G LTE на частотах 1800 та 2600 МГц. Ширококутний огляд антени дозволяють користуватися антеною без максимальної точності в її орієнтації безпосередньо на вежу - достатньо повернути антену у напрямку базової станції.

Для з'єднання антени Yust з модемом або роутером із зворотного боку корпусу передбачено 2 антенних роз'єми типу F-female, до яких можна підключити два антенні кабелі. Рекомендується підключення кабелю з урахуванням оптимальної довжини – до 10 метрів на кожен антений вихід.

Технічні характеристики планшетної антени
 
Тип планшетний
Призначення для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям 3G/4G LTE
Кріплення дозволяє змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі і по вертикалі
Тип поляризації вертикально і горизонтально
Робочі діапазони 3G/4G LTE: 1700-2700 МГц
Коефіцієнт посилення 2×17 dbi
Тип роз'єму F male
Конструкція  герметичний корпус з якісного пластику
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!