Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/3G панельна LTE антена ENERGY MIMO 2 x 15 дБ 1700 – 2700 МГц

4G/3G панельна LTE антена ENERGY MIMO 2 x 15 дБ 1700 – 2700 МГц
Давайте розберемо, чому при покупці антени варто зупинити свій вибір на 3G 4G LTE антені Energy MIMO? Антена Energy MIMO має спрямовану дію і використовується для стабілізації прийому сигналу від базової станції GSM оператора та збільшення швидкості інтернету в 2-2,5 рази в мережах не лише 3G та 4G, а й у мережах 4,5G. Радіус дії антени становить 20 км від вежі оператора.

Коефіцієнт посилення сигналу 2х15 Дб забезпечує якісне виконання функціоналу антени в частотному діапазоні 1700-2700 МГц із Київстаром, Lifecell або Vodafone.
При використанні антени на частотах 3g 4g lte, вона забезпечує передачу інформації з можливою максимальною швидкістю, що досягає до 64 Мбіт в секунду в HSPA/HSPA+/DC-HSPA+ технологіях. Використовуючи частоти 4g lte, швидкість передачі розвивається до 600 Мбіт в секунду, тоді як збільшення швидкості завантаження даних у 2-2,5 разу відповідає технологія MIMO.

Використовувати антену Energy MIMO 2x15 Дбі рекомендується не тільки в межах міста, але і далеко від нього на дачних ділянках або в сільській місцевості.
Встановлення антени здійснюється поза приміщенням з розміщенням антени на максимальній висоті в будь-якому положенні, оскільки антена підтримує обидві поляризації: вертикальну та горизонтальну. Потрібні кріплення для монтажу антени на щоглу або трубу передбачені в комплекті. Налаштуйте положення антени до максимального рівня сигналу.

Технічні характеристики планшетної антени
 
Тип планшетний
Призначення для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям 3G/4G LTE
Кріплення дозволяє змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі і по вертикалі
Тип поляризації вертикально і горизонтально
Робочі діапазони 3G/4G LTE: 1700-2700 МГц
Коефіцієнт посилення 2×15 dbi
Тип роз'єму F male
Конструкція  герметичний корпус з якісного пластику
Діапазон робочих температур від -60°C до +60°C
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!