Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4G/5G роутер Novatel Inseego MiFi M2000 акумуляторна батарея 5050 мАг

4G/5G роутер Novatel Inseego MiFi M2000 акумуляторна батарея 5050 мАг
Високошвидкісний, продуктивний маршрутизатор нового покоління 4G/5G бездротовий роутер Novatel MIFI M2000 розроблений на базі використання чіпсету Qualcomm Snapdragon SDX55 і підтримує роботу в мережах бездротового зв'язку четвертого і п'ятого поколінь. Даний девайс забезпечить користувача стабільним доступом до мережі Інтернет для роботи, навчання, онлайн ігор та серфінгу у світовій мережі.

Сучасний корпус роутера поєднав у собі лаконічний дизайн з інформаційним дисплеєм діагоналлю 2,4 дюйми. На екранчику користувач зможе відстежувати основну інформацію про роботу бездротового девайса: рівень сигналу мережі, об'єм доступного заряду акумуляторної батареї, тип бездротового сигналу, кількість сторонніх підключень в локальній вай фай мережі Novatel MiFi M2000.

Пікова швидкість, з якою роутером може прийматись інформація від базової станції оператора, досягає до 2,7 Гбіт, сек. Локальною точкою доступу до бездротової wifi мережі на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц можуть одночасно користуватися 30 сторонніх wifi пристроїв, що знаходяться в зоні дії сигналу 10-15 метрів. Li-ion акумуляторна батарея на 5050 мАг за умови повного заряду батареї надає можливість користувачу автономного доступу до мережі майже добу до 24 годин (фактичний час повної розрядки акумулятора залежить від ступеня навантаження роутера). Функція Powerbank дозволяє використовувати роутер не тільки за прямим призначенням, але і як додаткове живлення для заповнення акумуляторних батарей сторонніх телефонів, планшетів та інших пристроїв.

Корпус роутера оснащений портом швидкої зарядки типу Type-C і спеціальним слотом для встановлення сім карти вашого оператора для доступу до інтернету.

Автономна робота пристрою 4G-5G роутера Novatel MiFi M2000 у парі зі швидкісною зарядкою гарантують користувачеві пристроєм максимальну ефективність доступу до бездротової мережі інтернет.

Технічні характеристики:

 

Тип

Роутер

Передача даних

DC-HSPA + , FDD LTE, HSDPA, LTE TDD, UMTS

Стандарт

3G, 4G, 5G, GSM, LTE

Працює у мережах операторів

Kyivstar, Vodafone, Lifecell

Живлення

Li-Ion акумулятор 5050 мАч

Одночасно підключити

До 30 пристроїв

Антена

Внутрішня з підтримкою МІМО

Type-C-порт

Присутній

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!