Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Антена автомобільна ANTENITI 4G 10 dbi

Антена автомобільна ANTENITI 4G 10 dbi
Широкосмугову тубусну автомобільну антену ANTENITI 4G 10 dbi зробить Вашу мобільну мережу більш стабільною, якісною і високошвидкісною в будь-якій точці країни. Вона підходить для активних користувачів, які часто змінюють своє місце розташування в дорозі або місцях зі слабким покриттям мережі.

Її можна використовувати для автомобілів, приміщень, установки на банкомати або айбокси тощо.


Вигляд

Невелика туба висотою 27 см прикручується на основу з магнітною підкладкою, за допомогою якої може кріпитися на рівні металеві поверхні. Магніт досить потужний і витримає великі навантаження, не дозволяючи антено злетіти з даху автомобіля під час швидкого руху.

Корпус пристрою виконаний з міцного якісного пластику ABS, що герметично закриває активні елементи антени від зовнішніх впливів і погодних умов.

Антена відрізняється стильним дизайном і чорним матовим кольором, який підійде до будь-якого інтер'єру або моделі машини.


Особливості пристрою

Всенаправлена автомобільна антена може працювати з усіма GSM операторами мобільних мереж:

- Lifecell
- Vodafone
- Київстар та ін.

При підключенні до Вашого роутера або модема, антена може значно підвищувати їх якісні і швидкісні показники, завдяки досить потужному коефіцієнту посилення 10 dbi.

Що дозволить Вам насолоджуватися стабільним високошвидкісним інтернетом з комфортом, переглядаючи фільми, граючи в онлайн ігри, проводячи відеоконференції або спілкуючись з рідними і колегами.

Автомобільну антену ANTENITI 4G можна використовувати на дачах, заміських будинках, у поїздках або міських квартирах, якщо сигнал Вашої мережі слабкий і неустойчив. Вона може стати в нагоді туристам, які перебувають на великій відстані від базових вишок провайдерів.

Підсилююча антена легко встановлюється і проста в експлуатації.


Встановлення антени

Якщо антена використовується в приміщенні, то постарайтеся розмістити її ближче до вікна, встановивши на підвіконня або стіл, що близько стоїть.

При установці на лакофарбове покриття автомобіля переконайтеся, що місце кріплення очищено від пилу, бруду та інших дрібних частинок, які можуть подряпати машину.

Металева поверхня повинна бути рівною і чистою, інакше може відбутися відрив антени і пошкодження автомобіля.

Максимально допустиме вітрове навантаження на антену 40 м/с або 144 км/год. Намагайтеся не перевищувати зазначену швидкість для запобігання поломки або втрати виробу.

Технічні характеристики
 
Тип пристрою Антена автомобільна всенаправлена
Застосування Вулична/внутрішня
Коефіцієнт посилення 10.0 (дБі)
Робочі діапазони частот  2,4 ГГц,  900 МГц
Ширина променя Всенаправлений
Тип поляризації  Лінійна 
Кількість роз'ємів 1 (шт.)
Підтримка MIMO (потрібні 2 антени) 2×2
Підтримка стандарту АС так
Мінімальна робоча температура -40.0 (°С)
Максимальна робоча температура 60.0 (°С)
Діаметр 35.0 (мм)
Висота 270.0 (мм)
Вага  0.2 (кг)
Матеріал корпусу Пластик ABS
Тип кріплення  На кронштейні
Комплектація  антену, кабель 2 м, інструкція, гарантійний талон
Виробник  ANTENITI
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!