Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Автомобільний 4G WIFI комплект Huawei E8377 до 150 Мбіт/с

Автомобільний 4G WIFI комплект Huawei E8377 до 150 Мбіт/с
Ви проводите багато часу у своєму автомобілі подорожуючи або роз'їжджаючи по відрядженнях? Можливо ви займаєтеся перевезенням людей або транспортуванням вантажів на далеку відстань? Ви потребуєте бездротового доступу до мережі інтернет, щоб ви завжди могли залишатися на зв'язку, а ваші пасажири непомітно для себе Автомобільний WIFI комплект на базі 3G/4G WiFi модему Huawei E8377 - саме те, що вам потрібно, одночасно підключати до 10 користувачів.

Комплект складається з:
Завдяки вбудованому в модем wifi модулю 802.11 b/g/n можна одночасно підключити до пристрою до 10 користувачів на відстані не більше 10 метрів. Антена, яка йде в комплекті з модемом, підключається через роз'єм TS9, який захований під захисною кришкою на торцевій стороні пристрою. Максимальна швидкість передачі інформації - до 150 Мбіт у 4G та до 42 Мбіт у 3G. Для живлення модему в автомобілі використовується роз'єм прикурювача. Крім основних завдань 4G модему, вона також може бути і як Power Bank, тому що від нього легко вийде зарядити телефон.

3G/4G автомобільна антена яка має коефіцієнт посилення 9 Дб і робочий діапазон частот 700-2700МГц. Автомобільна антена чудово покращує прийом сигналу вашого оператора, перемикаючись при переміщенні авто між базовими станціями, під час віддалення від однієї та наближення до наступної. Антена має магнітну основу, яка дозволить встановити її на металевій поверхні авто. 3-метровий кабель, що йде в комплекті, передбачений від виробника автомобільної антени.

Основні переваги:
Оригінальність та компактність дизайну, завдяки якому WiFi роутер не займатиме багато місця в машині, і при цьому нікому не завадить;
Під час виготовлення Huawei E8377 були використані лише міцні та високоякісні матеріали;
LED індикатор, що знаходиться на лицьовій панелі пристрою, повідомляє користувачів про вхідні повідомлення;
Під час роботи 3G/4G модему підсвічується кнопка включення;
Пристрій може також служити адаптером для підзарядки смартфона, планшета або інших гаджетів;
Пристрій автоматично відключається внаслідок відсутності використання WiFi роутера Huawei E8377 протягом 2-х годин. Для того, щоб знову почати роботу з ним доведеться перезавантажити 4G модем.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!