Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Автомобільний 4G WIFI комплект модем bolt hiLink E8372 + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб

Автомобільний 4G WIFI комплект модем bolt hiLink E8372 + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб
Ви шукайте потужний комплект на базі 4G роутера, який працює з усіма українськими операторами мобільного зв'язку в навіть найвіддаленішій місцевості? 4G LTE wifi модем Bolt hiLink E8372 з автомобільною антеною 3G/4G точно для вас! Сучасний пристрій, здатний розвивати швидкість до 150 мбіт /с із чіпсетом на борту, який фіксує TTL запити.

Нова функція представлена ​​в цій моделі – ручний вибір робочого діапазону. Якщо з якихось причин LTE сигнал буде слабкий, а ви відчуєте явну нестачу швидкості, ви зможете переключити пристрій на діапазон LTE BAND 900 мгц. Ще в даному роутері є можливість відображення характеристик мережі LTE і фіксації TTL запитів. Автомобільну антену 3G/4G, що йде в комплекті, ви зможете підключити завдяки двом антеним роз'ємам CRC9 (варто звернути увагу на те, що в роутерах Huawei роз'єми TS9).

Разом з модемом ви купуєте також автомобільну 3G/4G антену з F роз'ємом, діапазон робочих частот якої становить 700-2700МГц, а так само у неї є вбудований підсилювач на 9 Дб. Антену можна встановлювати на будь-яку металеву поверхню завдяки її магнітному кріпленню. Разом з 4G LTE Bolt E8372, це ідеальне рішення для людей, які багато часу проводять у своєму автомобілі, їздячи по роботі або подорожуючи, тому що завдяки даній антені ви зможете отримати якісний сигнал інтернет де б ви не знаходилися.
Також, ви можете використовувати дану автомобільну антену та будинки, для цього потрібно встановити її всередині або зовні будівлі. Пристрій посилюватиме сигнал з базової станції, виконуючи таким чином роль всеспрямованої антени.

Роутер 4G LTE Bolt E8372 ви зможете використовувати як USB модем, або окрему точку доступу wi-fi в якій є функціонал роутера. Перед початком роботи з роутером вам необхідно встановити активовану SIM картку, потім почекати кілька хвилин і підключитися wi-fi. Якщо ви хочете використовувати модем як бездротову точку доступу WiFi, вам слід лише підключити його в мережу за допомогою звичайного блочка від СЗУ, або ж підключити пристрій у необхідний роз'єм до Powerbank. Таким чином виходить, що для використання даного модему наявність ПК не потрібна.

Головні переваги полягають у:
потужний мікропроцесор;
роботі від блочка СЗУ чи PowerBank;
можливості вибору частотного діапазону;
фіксації TTL запитів;
2 виходи CRC9 для підключення антени;
радіусі wifi: до 15 метрів для 12 пристроїв одночасно.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!