Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Автомобільний 4G WIFI комплект модем ZTE MF79u + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб

Автомобільний 4G WIFI комплект модем ZTE MF79u + підсилювальна автомобільна 3G/4G антена 9 Дб
Якщо ви в пошуку готового комплекту з антеною на основі модему, який відрізняється своєю портативністю та високошвидкісною роздачею інтернету, ви точно подружитеся з ZTE MF79U, разом з яким йде автомобільна антена 3G/4G з діапазоном робочих частот 700-2700МГц. Роутер підтримує роботу з основними мобільними операторами України, такими як Vodafone, Lifecell і Kyivstar Присутня також можливість роботи з іноземними операторами, але їх мережа повинна відповідати певним частотам, який зможе приємно здивувати вас завдяки відмінним технічним характеристикам, високій швидкості передачі даних, максимальній простоті налаштування.

Даний модем може також виконувати роль вай-фай роутера з радіусом роздачі інтернету до 10 метрів і можливістю одночасного підключення до 10 пристроїв. Завдяки наявному USB порту ви можете також підключати цей пристрій до ПК, ноутбука або планшета. Пристрій може виконувати роль флеш накопичувача, завдяки слоту під карту пам'яті на 32 Гб.
Даний модем дійсно відрізняється своєю зручністю, адже завдяки невеликим розмірам він з легкістю поміститися у вашу кишеню або дорожню сумку, тому на природі або під час подорожей ви зможете без проблем користуватися високошвидкісним інтернетом.

Хоча цей пристрій і досить мініатюрно, але модем має досить потужну начинку. Габарити 101,5 х 30,5 х 14 мм і вага 32 г дозволяють всюди і завжди носити його з собою. На лицьовій стороні пристрою є індикатори, що вказують на кількість підключених пристроїв і рівень сигналу.
Швидкість передачі даних за технологією LTE може розвиватися до 150 Мб/с, технологія DS-HSPA+ дозволяє розвивати швидкість 43,2 Мб/с, а завдяки технології EDGE - 236,8 Кбіт/сек.

У комплекті з роутером також йде автомобільна 3G/4G антена з діапазоном робочих частот 700-2700МГц і вбудованим підсилювачем на 9 Дб. Має магнітне кріплення, завдяки якому легко встановлюється будь-яку металеву поверхню. Прекрасний варіант для мобільних людей, які можуть багато часу проводити в автомобілі. У парі з ZTE MF79U дана антена забезпечить вам стабільне підключення до Інтернету де б ви не знаходилися.

Характеристики антени:
зручне магнітне кріплення
підтримує такі стандарти зв'язку як LTE/GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/HSDPA/GPRS
діапазон робочих частот становить 698-960/1710-2700 МГц
коефіцієнт посилення 9Дбі
вхідний роз'єм типу F-Male
3-метровий кабель
додатковий грозозахист
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!