Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

GSM комплект репітер з антенами для посилення стільникового зв'язку Lintratek KW20C-GDW

GSM комплект репітер з антенами для посилення стільникового зв'язку Lintratek KW20C-GDW
Зізнайтеся, чи траплялося з Вами таке, коли під час телефонної розмови періодично «обривалися» фрази або безпосередньо сама телефонна розмова обривалася через втрату мережі, варто лише Вам зробити крок убік? Така ж ситуація можлива і з 3g 4g інтернетом під час використання бездротового з'єднання і тоді завантаження інформації відбувається набагато довше. Не використовуючи спеціального обладнання можна довго на місцевості шукати гідний рівень мережі, щоб здійснити завантаження необхідної Вам інформації або здійснити важливий дзвінок або завжди залишатися на зв'язку.

Для вирішення подібних ситуацій рекомендується використання комплекту Lintratek KW20C-GDW з двома антенами, який вирішить проблему з нестабільним рівнем мережі від операторів Київстар, Lifecell та Vodafone у приватному будинку, промисловому чи підвальному приміщенні, офісі та інших будинках, для яких характерна велика віддаленість операторів, наявність товстих стін або застосування специфічного оздоблення стін, високі споруди навколо приміщення, в якому потрібно стабілізувати рівень мережі.

Комплект репітера складається з: Частоти, які підтримує репітер Lintratek KW20C-GDW для мережі 4G - 900/1800 МГЦ, для мережі 3G тільки частота 2100 МГЦ і 900 МГЦ відповідно для 2G.
Площа, на якій ретранслятор репітер Lintratek KW20C-GDW повноцінно забезпечує посилення сигналу, становить 1500 кв.м. При цьому коефіцієнт посилення репітера дорівнює 65 ДБІ.


Повноцінність функціонального забезпечення посилення досягається використовуваними в комплекті антена, при цьому одна з них встановлюється зовні приміщення, а друга всередині. Зовнішня антена встановлюється поза приміщенням і прямує у бік базової станції оператора. Внутрішня антена разом із підсилювачем зв'язку монтується усередині будівлі. При монтажі антен варто враховувати, що відстань між ними не повинна перевищувати 10 метрів.


При монтажі комплекту посилення зв'язку рекомендується використовувати інформацію з дисплея ретранслятора для досягнення максимальних показників рівня мережі, оскільки вона показує інформацію про частоти і рівень сигналу, що використовуються.

Забудьте про перешкоди та відсутність мережі разом із комплектом посилення та стабілізації сигналу мобільних gsm операторів.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!