Бюджетний, але при цьому потужний комплект Aspor, що складається з gsm репітера-ретранслятора, двох антен (зовнішньої 10 Дб і внутрішньої 5 Дб), мережевого блоку живлення, кабелю та кріплень, використовується для посилення сигналу як голосового зв'язку, так і бездротового 3g-4g LTE інтернету на частотах 900/1800/2100 МГц. Користувачі цього комплекту вже переконалися, що його використання значно збільшує швидкість бездротового мобільного інтернету та якість мережі в місцях зі слабким покриттям від операторів. Також комплект допомагає впоратися з проблемою, коли під час розмови переривається зв'язок або відсутня прийом сигналу на телефоні.
Сама установка комплекту відбувається безпосередньо всередині приміщення. Це можуть бути квартири, будинки, офісні чи підвальні приміщення, а також виробничі цехи. Усі мобільні телефони та інші пристрої, які потрапляють у радіус дії репітера, отримують доступ до якісного, стабільного сигналу без обмежень щодо кількості підключених пристроїв.
Сам репітер має компактні розміри і невелику вагу, що дозволяє легко здійснювати його транспортування. Посилення сигналу репітером відбувається на частотах 900/1800/2100 МГц операторів Vodafone, Lifecell та Київстар. Максимальне посилення голосового зв'язку або бездротового інтернету досягає рівня 60 Дб, при цьому репітер не тільки посилює сам сигнал, а й ретранслює його всередину приміщення з вулиці. Налаштування пристрою є простим, тому що на його екрані відображається рівень підвищення сигналу, що дозволяє відрегулювати його до максимальних показників у вашому місці. Сам пристрій працює від мережі 220В.
Для досягнення максимальних показників збільшення сигналу до репітера необхідно підключити зовнішню та внутрішню антени. Внутрішня антена потужністю 5 Дб призначена для забезпечення сигналу всередині приміщення для стабілізації зв'язку та швидкості мобільного інтернету. Зовнішня антена встановлюється безпосередньо зовні приміщення з орієнтацією на базову станцію оператора, що використовується Вами. Під час її встановлення орієнтуйтеся на рівень сигналу, що відображається на дисплеї репітера, для досягнення найефективніших показників. Зовнішня антена функціонує у широкому частотному діапазоні: від 800 до 2700мГц посиленням 10 Дб при температурах від -40°C до +70°C