Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

GSM репітер підсилювач мобільного зв'язку Aspor 1800 МГц з антеною 5 Дб

GSM репітер підсилювач мобільного зв'язку Aspor 1800 МГц з антеною 5 Дб
Швидше за все, вам доводилося перебувати в ситуації, коли мобільного сигналу вашого оператора зв'язку практично був відсутній або прийом сигналу був, але з перебоями і вам доводилося по кілька разів перепитувати у вашого співрозмовника інформацію або ви чули один одного переривчасто. Така ситуація може виникнути через те, що пристрій не може стабільно "зловити" сигнал мережі або при підключенні до абонента спостерігається затримка сигналу. Причиною такого є присутність постійних чи тимчасових перешкод для проходження сигналу без перебоїв. Слід зазначити, що це може відбуватися як у міських умовах, так і у сільській місцевості. Перешкодами для проходження сигналу від базової станції до вашого пристрою можуть бути:
 

Майте на увазі, що негативний вплив перелічених вище факторів може проявлятися не тільки при здійсненні дзвінків, але і при підключенні до Інтернету.

Для вирішення проблеми з поганим рівнем мережі є універсальне рішення – використання gsm ретранслятора відомого виробника Aspor, який працює на частоті 1800 МГц у стандарті зв'язку 4G LTE. За допомогою цього пристрою можна розмовляти телефоном або надсилати текстові повідомлення без перерв з'єднання. Ретранслятор Aspor надасть технічну можливість будь-якому смартфону або телефону приймати сигнал значно краще.

Ви можете розмістити пристрій у будь-якому зручному місці на столі, на підвіконні або прикріпити його до стіни спеціальними кріпленнями поруч із розеткою, оскільки пристрій працює від мережі 220 В. Підключення зовнішньої антени, що приймає сигнал від базової станції, до ретранслятора здійснюється за допомогою кабелю. Кімнатна антена значно менша. Її підключення здійснюється безпосередньо до ретранслятора. Вона посилює сигнал усередині приміщення зі слабким сигналом. Все, що вам потрібно для встановлення та налаштування ретранслятора, входить до комплекту.

Комплект складається з:
GSM репітера
Блок живлення
Внутрішня антена для репітера 5 дБ
Зовнішня антена для репітера 5 дБ
Кабель 10 метрів
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!