Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Комплект 3G/4G MIMO LTE антена - опромінювач Ольхон

Комплект 3G/4G MIMO LTE антена - опромінювач Ольхон
Повний антенний комплект для посилення прийому мережі в місцях зі слабким нестійким сигналом, який обумовлений великою відстанню від базової вишки провайдера або непрямої її видимості.

Стане знахідкою для жителів заміських селищ, дач, сільської місцевості. Антена може працювати в радіусі 18 км від базової станції Вашого оператора. І в цих районах можна користуватися якісним високошвидкісним інтернетом з антеною-опромінювачем Ольхон.

Антену необхідно встановити і підключити за допомогою коаксіального кабелю до модема або роутера через F-роз'єми.

У комплекті є все необхідне для встановлення і приєднання антени-опромінювача Ольхон 2 х 13 dBi:
При підключеній антені швидкість інтернету зможе підвищитися в кілька разів і досягти 150 Мбіт/с, покращуючи також якість і стабільність прийому.

Особливості та привілеї

3G/4G MIMO LTE антена - опромінювач Ольхон сумісна з різними моделями мобільних Wi Fi роутерів і модемів, що працюють з багатьма провідними українськими провайдерами:
Вона підтримує робочий діапазон частот 1800-2100 МГц і має досить високий коефіцієнт посилення 13 dBi. Технологія MIMO, за якою зроблена дана модель, зможе довести даний коефіцієнт до 33 dBi.

Виріб може працювати не тільки як спрямована антена, але і в якості випромінювача для супутникової тарілки діаметром до 1, 2 метри. Чим більший діаметр, тим коефіцієнт посилення антени буде більшим:

Вигляд

Антена спрямована має цікавий оригінальний дизайн і виготовлена з високоякісного пластику, оцинкованого сталлю. Міцний герметичний корпус надійно захищає внутрішні деталі від руйнуючого впливу зовнішнього середовища, не даючи потрапляти всередину вологи, пилу, бруду.

Міцна конструкція оберігає виріб від будь-яких погодних катаклізмів. І в дощ і в сніг, спеку і мороз антена Ольхон працюватимуть стабільно і якісно.

Вона витримує температури від - 60 до + 40 градусів не втрачаючи своїх технічних властивостей.

Пристрій має невеликі розміри 125 мм х 250 мм, легка вага 270 і без проблем може транспортуватися в пункт призначення.

Встановлення 3G/4G MIMO LTE антени - опромінювача Ольхон

Антена призначена для вуличного використання і може бути встановлена на балконі, фасаді будівлі або у дворі на високій трубі, щоглі.

Для встановлення виробу і підключення до модема не потрібно викликати висококваліфікованих фахівців. Це не складно буде зробити і самому, дотримуючись інструкції. Тим більше, що в комплекті є кабель і кріпильні елементи.

Встановіть антену якомога вище і направте максимально точно на найближчу вишку оператора, підключіть до модема і насолоджуйтеся високою швидкістю і відмінною якістю прийому мережі.

Технічні характеристики
 
Тип антени спрямована 
Застосування  Для вулиці 
Діапазон частот 1800-2100 МГц
Коефіцієнт посилення 13 dBi
Вхідний опір  50 Ом
Підтримка MIMO          2x2
Підтримка стандарту АС  Так
Допустиме вітрове навантаження до 40 м/с
КСВ Не більше 1,8
Поляризація Вертикальна, горизонтальна
Вага 270 г
Габарити 250х125х125 мм
Радіус дії До 15 км
Кабель зниження (параметр) RG58
Стандарт зв'язку 4G LTE
Робоча температура   -40C...+60C
Роз'єми Роз'єм F
Комплектація Антена, кабель, перехідники, роз'єми F
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!