Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Комплект 3G/4G WiFi роутер Mangust + 3G модем Novatel MC679

Комплект 3G/4G WiFi роутер Mangust + 3G модем Novatel MC679
Комплект для повноцінного доступу до високошвидкісного інтернету складається з 3G/4G WiFi роутера Mangust і бездротового 3G модема Novatel MC679. Він незамінний при поїздках за місто, там де слабкий сигнал мережі або можливі перебої з інтернетом. При відрядженнях, закордонних поїздках або будь-яких інших випадках, коли необхідний якісний зв'язок.

При підключенні модема до маршрутизатора Вам стане доступний інтернет в будь-якій точці світу. І Ви зможете без проблем спілкуватися з рідними і друзями, працювати, слухати музику, дивитися фільми.Модем

Модем володіє маленькими габаритами і стильним дизайном, без зусиль поміститься в кишеню або найменшу дамську сумочку. Оснащений прихованим USB портом, що зберігає його від поломок і продовжує термін служби виробу.

Він підтримує роботу з усіма відомими мобільними операторами України, а так само SIM-карти зарубіжних операторів. Сумісний з різними операційними системами: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Vista, Linux и Mac OS.
Модель розвиває максимальну швидкість передачі даних до 43,2 Мбіт/сек в 3G мережах. Є можливість підключення зовнішньої антени, що посилить рівень сигналу в кілька разів.

Роутер

Оснащений 4-ма зовнішніми антенами, що забезпечують якісний прийом навіть у місцях досить віддалених від базових станцій. Може працювати через Wi-Fi і дроти з максимальною швидкістю до 300 Мбіт/сек.

Є можливість з'єднання через порт USB 2.0 модемів і зовнішніх накопичувачів.Комплект виконаний з міцних високоякісних матеріалів, що забезпечують захист від невеликих пошкоджень і поломок.

Технічні характеристики 3G модем Novatel MC679
Тип пристрою Модем (без під'єднання)
Покоління 3G
Інтерфейс  USB
Слот для сим-карти  є
Роз'єм для зовнішньої антени  є
Максимальна швидкість прийому даних 21.6 МБіт/с
Максимальна швидкість відправки даних 5,76 Мбіт/с
Сумісність з ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS 10.6,10.7, Linux
Розміри 88х35х12 мм
Комплектація модем, гарантійний талон, коробкаТехнічні характеристики 3G/4G WiFi роутер Mangust
Тип пристрою WiFi роутер
Максимальна швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Інтерфейси 1 x WAN порт 10/100 Мбіт/сек
4 x LAN порту 10/100 Мбіт/сек
1 x USB 2.0 Порт (для 3G/4G USB модема або USB пристрою)
 
Зовнішні антени 4 шт незйомні 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!