Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Комплект репітер підсилювач прийому мобільного GSM зв'язку Lintratek KW13A

Комплект репітер підсилювач прийому мобільного GSM зв'язку Lintratek KW13A
Ви вже звикли до поганого сигналу зв'язку мобільного оператора у вашій місцевості, чи це вже прийнято вважати нормою, і приймається за звичайне явище? Ви звертали увагу на те, що навіть для того, щоб банально зателефонувати, потрібно зробити таку дію: знайти певне місце, де мобільний телефон краще приймає сигнал зв'язку і під час дзвінка співрозмовник не переривається на півслові? У такому разі ви буквально потребуєте готового комплекту підсилювача GSM сигналу від операторів Київстар, Lifecell або Vodafone, який складається з підсилювача Lintratek KW13A та його комплектуючих, він напевно полегшить вам життя та дозволить здійснювати дзвінки з будь-якого місця, в радіусі дії пристрою.
 
Використання комплекту з репітером Lintratek KW13A - бюджетний варіант для того, щоб здійснювати посилення прийому сигналу на частоті 900 МГц, яка найбільш поширена за межами міста та в сільській місцевості.


 
Lintratek KW13A-GSM часто використовують для усунення проблем зі зв'язком у маленьких приміщеннях, таких як квартири, невеликі приватні будинки, дачі, невеликі офіси чи торговельні приміщення. Пристрій має не дуже велику потужність, невелике споживання енергії, і підходить насамперед для приватних користувачів, які пестять покращити якість прийому сигналу та забезпечити стабільний стільниковий зв'язок у невеликих приміщеннях.
 
 
Цей комплект складається з:
 
 
Особливості комплекту:
   
Принцип, за яким працює цей комплект:
 
Встановлений поза приміщенням, пристрій приймає слабкий сигнал від базової станції оператора, після чого передає його на підсилювач-ретранслятор Lintratek 13A. Проходячи через нього сигнал посилюється, передаючись на внутрішню антену, від якої сигнал поширюється на всі пристрої, які знаходяться в 40 квадратних метрах від ретранслятора.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!