Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Комплект посилення прийому мобільного зв'язку та інтернету Lintratek KW20L-GDW 900/1800/2100 МГц

Комплект посилення прийому мобільного зв'язку та інтернету Lintratek KW20L-GDW 900/1800/2100 МГц
Якщо ви хочете посилити сигнал мобільного зв'язку або 3G/4G LTE інтернет, а часу і бажання розбиратися з тонкощами підбору комплектуючих немає, вам просто необхідно придбати готовий комплект з GSM репітером Lintratek KW20L-GDW, який підтримує такі частоти як 900 мГц, 1800 мГц та 2100 мГц. У наборі також надано комплект антен, кабель і перехідники.

Використовувати пристрій можна як у місті, так і в сільській місцевості, де найпоширеніша частота 900 мГц. Вихідна потужність репітера дозволить посилити стільниковий сигнал на різного типу об'єктів: у квартирах, дерев'яних будинках, котеджах, офісах, на промислових об'єктах, підземних паркінгах та інших поглиблених місцях.

Цей комплект складається з:

Якщо докладніше про посилення інтернет-сигналу, то ретранслятор Lintratek KW20L підтримує частоти, які покращують 2G, 3G і 4G інтернет. Коефіцієнт посилення сигналу дорівнює 65 Дб, що характеризує потужність репітера. Площа покриття даного підсилювача може сягати 100 квадратних метрів. Установка підсилювача досить проста і не забере багато часу. Для цього зовнішню спрямовану антену слід встановити поза приміщенням, при цьому зверніть увагу, що спрямована вона повинна бути у бік найближчої вежі вашого мобільного оператора. Внутрішню всеспрямовану антену встановлювати потрібно безпосередньо всередині будівлі, де потрібно посилити якість прийому сигналу. На невеликому цифровому дисплеї ретранслятора ви знайдете найважливішу інформацію про індивідуальний рівень посилення кожного частотного каналу, що дозволить вам встановити зовнішню антену в найвигіднішому положенні, яке дозволить максимально покращити якість мобільного сигналу.

Особливість репітера Lintratek KW20L-GDW – зниження випромінювання, що виходить від смартфона. Також ви можете підключати одночасно будь-яку кількість пристроїв, оскільки обмеження немає.

Основні переваги:
​​Працює у всіх основних стандартах мобільного зв'язку, що використовуються в Україні.
Покращує якість мобільного зв'язку та інтернету
Три окремі дисплеї для частот
Має велику вихідну потужність
Велика площа покриття
Маленьке енергоспоживання
Сучасність дизайну та матеріалів
Простий у встановленні та налаштуванні
Необмежену кількість підключених пристроїв
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!