Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Комплект посилення прийому сигналу репітер Lintratek AA23F-GDW + 2 антени з комплектуючими

Комплект посилення прийому сигналу репітер Lintratek AA23F-GDW + 2 антени з комплектуючими
Вам потрібно збільшити швидкість інтернету та голосового зв'язку, але немає часу підбирати окремо всі складові набору для посилення? Готовий комплект на базі ретранслятора Lintratek AA23F-GDW точно стане рішенням вашої проблеми! Працює на таких частотах як 900/1800/2100 мГц, за рахунок чого є можливість використовувати його як у місті, так і за його межами.Репітер, на базі якого і складається комплект, дійсно потужний, оскільки забезпечує посилення інтернету та голосового зв'язку на площі від 800 до 2000 м2.Так само в комплекті йдуть 2 антени - зовнішня спрямована і внутрішня всеспрямована, а також перехідники.

Комплект на базі тридіапазонного ретранслятора Lintratek AA23F-GDW універсальний, завдяки підтримці необхідних частот здатний збільшити швидкість мобільного зв'язку та сигналу Інтернету навіть у поглиблених місцях, таких як паркінги та підвали. Коефіцієнт посилення сигналу становить 65 ДБІ, а це означає, що він може забезпечити посилення сигналу на покритті від 800 до 2000 м2, але варто враховувати так само те, що за наявності перегородок проходження сигналу може знизитися. Чим більше на шляху стін і перешкод - тим більше потрібно буде підключити внутрішніх антен до репітера. У такому разі вам потрібно повідомити про це менеджера, і він додасть до комплекту необхідну кількість антен.

Установка комплекту не забере багато часу, для цього зовнішню спрямовану антену слід встановити зовні будівлі безпосередньо в бік найближчої базової станції необхідного оператора. Це можуть бути оператори Kyivstar, Lifecell або Vodafone. Відповідно внутрішню всеспрямовану антену встановлюємо всередині будівлі, де потрібно посилити сигнал.

Особливість ретранслятора в тому, що він здатний знизити випромінювання, що походить від смартфона за рахунок відмінного прийому сигналу.
При установці комплекту слід врахувати, довжина кабелю від зовнішньої антени до ретранслятора не повинна перевищувати 10 метрів.


Набір складається з:
Основні переваги набору посилення на базі ретранслятора Lintratek AA23F-GDW:

Пристрій підтримує роботу з основними українськими операторами мобільного зв'язку
Значне покращення якості мобільного зв'язку та інтернету
Велика площа покриття до 2000 м2
Низьке енергоспоживання
Простий в установці
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!