Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Мобільний 4G LTE роутер Tianjie MF989 з АКБ 10000 mAh

Мобільний 4G LTE роутер Tianjie MF989 з АКБ 10000 mAh

Ви вирушаєте у тривалу поїздку чи кілька днів на природу? Або Вам потрібно організувати у разі відсутності електрики резервний доступ до Інтернету для роботи чи навчання? Вам потрібно бути онлайн у місцях, де відсутня можливість підключення кабельного інтернету, наприклад, на дачній ділянці чи польових умовах? Є готове рішення – 3G/4G роутер Tianjie MF989 з підтримкою LTE Cat.4.

Даний девайс серед аналогічних моделей має дійсно потужну акумуляторну батарею об'ємом 10000 мАг, об'єм якої досить орієнтовно для двох діб автономної роботи гаджета в умовах відсутності додаткового живлення від централізованої мережі 220В. Роутер оснащений сучасним роз'ємом із функцією швидкої зарядки для підключення СЗУ типу Type-C.

Компактні розміри пристрою дозволили оснастити корпус роутера LAN портом RJ45 для можливості здійснення підключення за допомогою кабелю до роутера стаціонарного ПК або ноутбука, касового апарата, відеореєстратора або пожежної сигналізації та інших пристроїв, для яких важливе підключення до інтернету, але при цьому у них відсутній wifi модуль.

Для отримання якісного і стабільного сигналу роутером від базової станції, що передає, на корпусі пристрою передбачений антенний роз'єм типу TS9. Наявність антенного виходу оцінять користувачі пристроєм у сільській місцевості та заміських будинках, при значній віддаленості від базової вежі.

3G/4G роутер Tianjie MF989 має вбудований вай-фай модуль, який відповідає за забезпечення бездротової точки доступу до мережі відразу для 10 сторонніх користувачів, підключених до радіусу дії бездротового сигналу до 10 метрів до wi-fi мережі роутера. Передача даних у режимі 4G здійснюється на максимальній швидкості до 150 Мбіт/сек та в мережі 3G на швидкості до 42 Мбіт/сек.

З 4G WIFI роутером Tianjie MF989 Ви залишатиметеся на зв'язку до двох діб навіть під час тривалої відсутності стаціонарного електроживлення

Комплектація складається з:  

 

Технічні характеристики 
 
Підтримувані стандарти зв'язку 4G LTE, 3G, 2G
Підтримувані оператори Київстар, Vodafone, Lifecell, ТриМоб
Максимальна швидкість роботи 4G - 150 Мб/с, 3G - 42 Мб/с
Технології передачі даних 4G LTE Cat.4, 3G HSPA+, 3G HSPA
Індикатори Активність Wi-Fi, Живлення, Рівень сигналу
Антена Роз'єм для підключення додаткової зовнішньої антени
Акумулятор Li-Ion, 10000 мАч
Час роботи на одному заряді До 48 г
Радіус дії Wi-Fi До 10 м
Максимальна кількість під'єднань  10
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!