Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Панельна 3G/4G антена RunBit LTE MIMO посиленням 2 x 18 dBi (1700-2700 МГц)

Панельна 3G/4G антена RunBit LTE MIMO посиленням 2 x 18 dBi (1700-2700 МГц)
Панельна 3G/4G антена RunBit LTE MIMO посиленням 2 x 18 dBi призначена для поліпшення якості прийому сигналу мережі в зонах зі слабким нестабільним зв'язком, обумовленою великою відстанню від вишки оператора мобільного зв'язку.

Вона зможе збільшити швидкість передачі даних в кілька разів і дозволить Вам насолоджуватися серіалами і фільмами онлайн з високою роздільною здатністю, грати в круті онлайн-ігри, проводити відеоконференції.

Для функціонування виріб необхідно підключити до роутера або модема через роз'єми F за допомогою коаксіального кабелю.

Вам гарантовано стабільне і високошвидкісне користування мережею інтернет в будь-якому куточку країни з антеною 3G/4G антену RunBit LTE MIMO.

Особливості та привілеї

В основі конструкції антени закладені синфазні решітки з безліччю патчів. Пристрій підтримує технологію MIMO і володіє високим коефіцієнтом посилення сигналу 2 x 18 dBi (в сумі 36 dBi).

Панельна антена працює з усіма українськими провайдерами (Vodafone, Київстар, Lifecell) і багатьма зарубіжними. Так що її можна використовувати не тільки в будь-якому куточку країни, але і в будь-якій точці світу.

Ефективно працювати може на відстані не більше 18 км від найближчої базової станції Вашого оператора, а при відсутності високих перешкод і перешкод в умовах рівнинної місцевості і до 20 км.

Вигляд

Ця модель має прямокутну форму і виглядає досить стильно і в той же час просто. Для її виробництва використані високоякісні та міцні матеріали. Корпус антени виконаний зі світлого пластику ABS, що відрізняється надійним захистом від ультрафіолету.

Внутрішній механізм пристрою зроблено з таких матеріалів як: оцинкована і нержавіюча сталь і мідь.

Захисний кожух зможе вберегти активні елементи механізму від вологи, пилу, морозу та сильного вітру. Витримує температурні режими від -50 до + 50 градусів за Цельсієм. Тож і спека і сильний мороз не зможуть вплинути на якість одержуваного Вами інтернет-трафіку.

Антена має невеликі розміри і порівняно легку вагу 1,1 кг, що дозволяють легко транспортувати пристрій в необхідне місце призначення.

Встановлення 4G антени RunBit LTE MIMO

Виріб потрібно встановлювати якомога вище на щоглу або трубу зовні приміщення, зорієнтувавши його на найближчу базову вишку Вашого оператора. Також спробуйте виставити оптимальний нахил антени по вертикалі і горизонталі для більш впевненого прийому.

Для встановлення пристрою не потрібно викликати спеціалізованого майстра. Ви цілком зможете впоратися самі, дотримуючись інструкції зі схемами в комплекті з антеною.

У наборі є всі необхідні кріпильні елементи для установки.

Технічні характеристики

 
Тип антени Планшетна, спрямована
Застосування  Зовні приміщень
Діапазон частот 1700 - 2700 МГц
Коефіцієнт посилення 18 dBi
Вхідний опір  50 Ом
Підтримка MIMO          2x2
Допустиме вітрове навантаження до 40 м/с
КСВ Не більше 2
Поляризація Вертикальна, горизонтальна
Вага кг 1,1
Габарити 300 х 320 х 40 мм
Ефективна відстань до БС До 18 км
Кабель зниження (параметр) RG58
Стандарт зв'язку 4G LTE, 3G UMTS
Робоча температура    -50C...+50C
Інтерфейс підключення   F
Виробник  RunBit
Країна виробник  Україна
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!