Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Портативна зарядна електростанція генератор JACKERY EXPLORER 1000 (EXPLORER 1000 + 1*SOLARSAGA 100W)

Портативна зарядна електростанція генератор JACKERY EXPLORER 1000 (EXPLORER 1000 + 1*SOLARSAGA 100W)
Оформивши замовлення на сонячний електрогенератор Explorer 1000 виробництва Jackery, ви неодмінно зробите одне з кращих вкладень у гарантію того, що у разі відсутності електрики або при необхідності організації доступу до електромережі на виїзді, де доступ до централізованого електропостачання відсутній, наприклад, кемпінг, риболовля, відпочинок у лісі, проведення виїзних заходів, ви можете підключити до станції електроприлади або гаджети для поповнення витраченого заряду акумуляторних батарей. Запитати від станції можна квадрокоптер або блендер, кавоварку, скороварку для приготування їжі та інші пристрої.

Електростанція виконана в компактних розмірах, а її корпус обладнаний комфортною рукояткою для зручного транспортування та перенесення станції в руках. Сам генератор заряджається кількома способами, одним із яких є сонячна енергія. Крім сонця, енергію станції можна заповнити від централізованої мережі 220В або автомобільної зарядки.

Маючи представлений агрегат у своєму розпорядженні, користувач зможе запитати освітлення при плановому або аварійному відключенні енергії як у приватному будинку, так і квартирі. Станція може також живити холодильник, ПК, мікрохвильову піч та іншу домашню техніку.

Комплект сонячного генератора складається з:

Комплектація сонячної панелі SolarSaga 100W:

Для прискорення заповнення заряду безпосередньо самої станції від сонця до гнератора можна приєднати 2 сонячні панелі.

Потужність генератора дорівнює 1000 Вт (з піковим значенням - 2000 Вт) з об'ємом дитий-іонного акумулятора 1002 Вт/год. Передня панель генератора оснащена двома електророзетками зі змінним струмом, 2 роз'ємами USB-А (на 2,4 А та 3 А) та портом швидкої зарядки QuickCharge гаджетів. З представленим агрегатом ви зможете живити та заряджати більшість приладів та гаджетів.

Використовуючи генератор Jackery 1000 разом із панеллю SolarSaga 100W, Ви отримуєте доступ до екологічно чистого джерела енергії у будь-якому куточку земної кулі.
 


| Создай свой интернет-магазин бесплатно!