Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Портативна зарядна електростанція Jackery Explorer 2000 PRO

Портативна зарядна електростанція Jackery Explorer 2000 PRO
Портативна електрична станція від Jackery Explorer 2000 Pro забезпечить користувачеві потужний заряд 2160 Вт, який забезпечуватиме живлення різного обладнання, включаючи потужні електро духовки, кондиціонери, теплообігрівачі та інше обладнання. Explorer 2000 є оптимальним вибором для забезпечення автономного доступу до джерела живлення в умовах відсутності доступу до стаціонарної електромережі 220в, наприклад, на природі, поході або кемпінгу, при поїздках і банальному відсутності електрики в домашніх умовах при відключенні електрики.

Для 100% заряду об'єму батареї безпосередньо самої електростанції в максимально короткий час - 2,5 годин можна за допомогою підключення до станції одночасно 6 панелей SolarSaga потужністю 200Вт. Від мережі 220В повністю літій-іонна батарея генератора заповнює свій заряд лише за 2 години. Максимально швидкісна заряджання енергією самої станції забезпечується методом миттєвої зарядки. Даний метод дозволяє користувачеві швидко заряджати станцію у разі, якщо він має обмежений час доступу до джерела електроенергії 220В.


 

Станція оснащена Lion акумулятором преміум-класу з двома вбудованими мікросхемами та чотирма тепловими датчиками, що забезпечує подвійну безпеку акумулятора та безпеку з надійністю під час користування станцією. Це тип захисту нового рівня. Активуючи кнопку живлення, користувач отримує доступ до максимально ефективної зарядки пристроїв у найкоротший термін.

Станцію Explorer 2000 PRO можна віднести до безшумних агрегатів, тому що рівень шуму, що походить від неї під час роботи, становить менше 53 дБ. Функція безперервної зарядки дозволяє одночасно заряджати станцію в той час, коли від станції живляться інші прилади, забезпечуючи швидку та зручну зарядку на ходу.

Революційний Explorer 2000 PRO з великою зарядною потужністю 2160 Втч забезпечує живленням енергоємні пристрої, у тому числі духовки, холодильне обладнання та багато інших пристроїв. Генератор сонячної енергії 2000 Pro не завдає шкоди навколишньому середовищу.| Создай свой интернет-магазин бесплатно!