Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Швидкісний 4G LTE wifi модем bolt hiLink E8372

Швидкісний 4G LTE wifi модем bolt hiLink E8372
Користувачі мобільного інтернету з усього світу успішно користуються обладнанням Хуавей, адже модеми та роутери цієї компанії дійсно вважаються одними з найпопулярніших у світі пристроїв для мобільної передачі даних.
І це заслужено, адже вони відрізняються відмінною продуктивністю, високими швидкостями передачі даних, надійністю та зручністю в роботі, простотою управління та підключення.

4G LTE wifi модем Bolt hiLink E8372 - зручний кишеньковий пристрій, якісний та доступний usb модем, призначений для організації Wi-Fi точки доступу та інтернету. Має невеликий розмір, стильний дизайн та міцний корпус. Здатний розвивати швидкість 150 мбіт/с з чіпсетом на борту, що фіксує запити TTL. Одночасно можна підключати до пристрою до 10 пристроїв.

Ідеальний для використання у невеликому офісі чи приватному будинку, підійде для подорожей, роботи за містом відряджень та використання в автомобілі. Завдяки можливості підключення зовнішньої 4G антени, яка підтримує посилення прийому сигналу за технологією МИМО, посилює сигнал у місцях із слабким покриттям мобільної мережі.

У пристрої є функція ручного вибору робочого діапазону, і якщо на сигналі LTE буде відчутна нестача швидкості, то сміливо можна переключитися на LTE BAND діапазону 900 МГц. Доступно відображення характеристик LTE мережі, фіксація TTL запитів, два антенних роз'єми CRC9 для підключення антени (зверніть увагу на те, що у Huawei роз'єми TS9). Пристрій підтримує всіх операторів GSM Vodafone, Київстар, Lifecell та інших. Має просту та зрозумілу систему налаштування, потрібно лише встановити в модем SIM-карту будь-якого мобільного оператора та інтернет буде доступний відразу без будь-яких додаткових налаштувань.

Для того щоб використовувати wifi модем як бездротову точку доступу WiFi, потрібно підключити модем до мережі за допомогою блочка від СЗУ або підключити модем до Powerbank у відповідний роз'єм.

4G LTE Bolt E8372 підтримує такі частоти та бенд, як: 3G: UMTS/HSPA+ 900/2100 мГц. 4G: LTE FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20, LTE TDD B38/39/40. В Україні LTE FDD BAND B1/B3/B7/B8 та LTE TDD B38/40. Даний 4G USB wifi модемом забезпечить вам доступ до максимального покриття бездротового зв'язку.

Основні переваги:

можливість підключення зовнішньої 4G антени,
швидкість 150 Мбіт/с
зручність у використанні;
високий рівень прийому сигналу;
підтримка технології МИМО;
можливість використання пристрою практично у всіх країнах світу;
простота налаштування та інтерфейсу системи;
робота з більшістю WiFi маршрутизаторами;
розширені налаштування в MOD-прошивці;
функція ручного вибору робочого спектра;
потужний мікропроцесор;
робота від блочка СЗУ чи PowerBank;
вибір частотного діапазону;
фіксація TTL запиту;
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!