Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Стаціонарний 4G LTE WiFi маршрутизатор Tecno TR210 з акумулятором

Стаціонарний 4G LTE WiFi маршрутизатор Tecno TR210 з акумулятором
Стаціонарний 4G LTE Wi-Fi маршрутизатор Tecno TR210, що працює від акумулятора, є новинкою серед таких стаціонарних маршрутизаторів. Наявність акумулятора забезпечує користувача можливістю залишатися ще деякий час з доступом до Інтернету у разі відсутності електрики або його аварійного відключення. Також можна відзначити, що представлена ​​модель може використовуватися не лише з SIM-картою оператора бездротового GSM зв'язку, але й з кабельним підключенням від інтернет-провайдера через з'єднання Ethernet RJ45 з пропускною здатністю 100 Мбіт/с.

Простий, лаконічний дизайн моделі з двома штатними антенами чудово поєднуватиметься з будь-яким інтер'єром. Без живлення від мережі 220В маршрутизатор може працювати до 10 години за умови повного заряду знімного літій-іонного акумулятора ємністю 2000 мАг.

Використовуючи стаціонарний маршрутизатор Tecno TR210 у приміщеннях з товстими стінами або іншими загородженнями, що перешкоджають якісному проходженню сигналу, рекомендується замінити термінальні антени, що входять до комплекту, на підключення до маршрутизатора зовнішньої посилюючої спрямованої антени або антени, що прискорює MI2 і прискорює інтернет. Для цього конструктори передбачили на корпусі раутера два роз'єми SMA для підключення антени до корпусу маршрутизатора.

32 пристрої можуть бути підключені одночасно до локальної бездротової мережі Wi-Fi стандарту 802.11 b/g/a на частоті 2,4 ГГц, створеної маршрутизатором Tecno TR210, що дозволяє використовувати цей пристрій в офісних приміщеннях, невеликих кафе та інших приміщеннях, де необхідно організувати доступом до бездротового Інтернету.

На задній панелі корпусу розташовані роз'єми: порт LAN, USB-порт, слот для SIM-картки.
Технічні характеристики:

Тип пристрою: 3G/4G LTE модем роутер
Бездротове підключення: Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi: ІЕЕЕ 802.11 b/g/n
Частотний діапазон: 2.4 ГГц
Кількість LAN портів: 1 порт
Швидкість передачі по wi-fi n: 300 Мбіт/сек
Кількість USB 2.0: 1 шт
Усього антен: 2 шт
Тип антен: зовнішня
Акумулятор: є
Об'єм акумулятора: 2000 мАг
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!