Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Стаціонарний 4G LTE WiFi роутер Alcatel HH40 зі швидкістю до 150 Мбіт

Стаціонарний 4G LTE WiFi роутер Alcatel HH40 зі швидкістю до 150 Мбіт
Мобільний маршрутизатор Alcatel HH40 працює в мережах 4G LTE в Україні. Функціонально маршрутизатор зарекомендував себе як простий, але при цьому потужний роутер для організації якісного високошвидкісного доступу до мережі інтернет. За допомогою даного роутера можна швидко створити локальну бездротову wifi мережу. Швидкий, надійний маршрутизатор працює на всій території нашої країни. .

Швидкість завантаження даних у 4G LTE досягає до 150 Мбіт/секунду з такими операторами зв'язку: Київстар, Lifecell та Vodafone.

Виробник оснастив Alcatel HH40 двома антеними роз'ємами sma для підключення знімних підсилюючих MIMO антен або звичайної спрямованої антени, що дозволить при необхідності стабілізувати якість сигналу, паралельно збільшивши швидкість інтернету в 2-2,5 рази.

Ви можете використовувати маршрутизатор Alcatel HH40 у місцях із слабким сигналом від операторів, а також при віддаленості від джерела зв'язку. Таким чином, Ви завжди зможете користуватися високоякісним та високошвидкісним Інтернетом.

До додаткових функцій маршрутизатора Alcatel HH40 відноситься вбудований модуль wifi 802.11 b/g/n, що працює на 2,4 ГГц у радіусі до 100 метрів, що дозволяє створити домашню, локальну wi-fi мережу для комфортного серфінгу в Інтернеті з можливістю одночасного підключення до мережі 32 пристроїв.

Модель 4G маршрутизатора Alcatel HH40 стане ідеальним рішенням для активних інтернет-користувачів, які звикли досить багато часу проводити в інтернеті.

На звороті роутера на бічній грані розташований 1 порт LAN (10/100 Base TX RJ45) і 1 порт WAN (10/100 Base tx RJ45);

Встановіть у маршрутизатор сім-карту оператора, послугами якого плануєте користуватися, після чого увімкнути маршрутизатор та підключитися до його Wi-Fi мережі. Індикатори на передній панелі сповіщають про стан роутера, а саме про стан wifi та wps, про рівень сигналу та дані LTE.
Основна інформація:

Виробник: Alcatel
WAN порт: Ethernet
Lan порт: Fast Ethernet
Швидкість у 4G: до 150 Мбіт
Швидкість у 3G: до 42 Мбіт
Антенний роз'єм: є
Технологія MIMO: підтримується
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!