Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Тариф Lifecell «Інтернет для бізнесу 30 Гб»

Тариф Lifecell «Інтернет для бізнесу 30 Гб»
Новий пакет послуг «Інтернет для бізнесу 30 Гб» від компанії Lifecell пропонує за невелику абонплату в 99 грн додатковий інтернет трафік 30 ГБ для Вашого підприємництва.

Приємним сюрпризом для абонентів цього тарифу стане те, що в кожному наступному місяці до 30 ГБ додасться обсяг використаного минулого місяця інтернету. Виходить, що за ту ж плату з кожним місяцем Ви будете отримувати більше інтернет трафіку, який можна використовувати для бізнесу і дозвілля.

Тариф Інтернет для бізнесу 30 Гб
 
Вартість підключення  99 грн
Абонентська плата 99 грн/міс
4G+ Інтернет 30 гб + використаний інтернет минулого місяця

Послуги доступні для всіх корпоративних абонентів lifecell.
Термін дії кожної послуги: до кінця календарного місяця. Плата стягується в повному обсязі незалежно від дня активації.

Кожне 1-е число місяця послуга автоматично продовжується до кінця місяця при наявності достатньої суми коштів на рахунку. Якщо 1-го числа коштів для оплати на рахунку недостатньо, послуга очікує поповнення рахунку протягом 30 днів. Якщо поповнення не відбулося, послуга деактивується, і подальший доступ до Інтернету відбувається за стандартними тарифами.

Якщо обсяг даних, який надається в рамках однієї з послуг, використаний до закінчення терміну дії послуги, Ви можете отримати додатковий обсяг даних шляхом повторного підключення послуги.

Обсяг даних, який надається в рамках послуг, можна використовувати тільки в межах України.

Для перевірки балансу та залишку обсягу послуг телефонуйте: * 111 # і * 121 #.
Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі округлюється в більшу сторону з точністю до 200 КБ.

Послуга Інтернет (пакетні ГБ) надається за технологією 4G за наявності 4G покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги Інтернет будуть надаватися за технологією EDGE (3G мережа).
* - тариф за умови корпоративного підключення
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!