Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Тарифний план «Бізнес свобода 120»

Тарифний план «Бізнес свобода 120»
Опис тарифного плану

Не можете жодного дня без Інтернету? Тоді цей тариф спеціально створений для вас! Нічого зайвого, тільки 15 Гб високошвидкісного інтернету на місяць. Перший місяць налічується 15 Гб інтернету. На другий і всі наступні місяці дії тарифу, то кількість ГБ, яку ви витратили за попередній місяць, додається понад пакетного трафіку на наступний місяць. Таким чином, ви отримуєте щомісячні тарифні 15 Гб + та кількість трафіку, яку ви використовували минулого місяця.

Наприклад, ви використовували 10 Гб з 15 у квітні. Отже, в травні вам нарахується 10 Гб + 15 Гб за минулий місяць - всього 25 Гб. При цьому, ніякої втрати швидкості, ніяких обмежень.

Умови тарифного плану

 
Інтернет 15 Гб + ХХ*
Соціальні мережі +
SMS по Україні 500
Месенджер BIP  Безліміт по Україні
Перший платіж 120 грн
Абонплата 120 грн


Тарифікація понад пакет послуг

 
Дзвінки всередині мережі Lifecell 0.35 грн/хв
Дзвінки на інші оператори по Україні 0.35 грн/хв
SMS по Україні 1.00 грн/шт
МMS по Україні 1.30 грн/шт
Інтернет 5 грн/50 Мб або 10 грн/100 Мб
Міжнародні дзвінки, крім дзвінків на номери спеціальних напрямків та операторів супутникового зв'язку  4.24 грн/хв
SMS за межами України 2.70 грн/шт
MMS за межами України 6 грн/шт

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків і зборів.
Обсяг переданих та отриманих протягом сесії прийому та передачі округлюватиметься у більшу сторону з точністю до 200 Кбт
Тарифікація вихідних і переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації. Списання (облік) кожної окремої хвилини, входить у не тарифікований обсяг пакета послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини пакета послуг.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрями тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Тарифи наведені станом на 01 грудня 2018 року.

Мінімальний термін дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право встановлювати і змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р.. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, призупиняти термін її проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов та порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
* - тариф за умови корпоративного підключення
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!