Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Зарядна портативна електростанція JACKERY EXPLORER 240

Зарядна портативна електростанція JACKERY EXPLORER 240
Сонячна автономна електрична станція Explorer 240 фірми Jackery надає можливість у зручному місці та у зручний час компенсувати рівень зарядки акумуляторних батарей сучасних приладів та гаджетів, що функціонують шляхом вживання енергії вбудованих акумуляторів: телефонів або планшетів, ноутбуків, цифрових фотокамер, смарт годинників та інших пристроїв.
 

Комфорт при транспортуванні електричної станції дозволяє заряджати пристрої в машині або на природі, в поході, рибалці та інших місцях перебування власника станції. Сонячна електростанція буде знахідкою під час планових або при аварійному відключенні централізованого електропостачання.

У комплекті із зарядною станцією є перехідник змінного струму, автомобільне зарядне та інструкція до станції.

У станцію встановлена потужна NMC батарея на 240 Вт * год (16,8 Ач, 14,4 В), яка є подібною до акумуляторних батарей, які використовує Tesla в Powerwall. Головні роз'єми для приєднання приладів розташовані в передній бічній панелі електростанції. Серед роз'ємів є електророзетка синусоїдального струму (230 В/200 Вт/400 Вт), вихід змінного струму, USB порт в кількості 2 штук.

Перетворювач чистого синусоїдального струму забезпечує можливість живлення різних типів приладів, у тому числі можна запитати освітлення, ПК або ноутбуки, смартфони та інші пристрої.

Для комфортного транспортування на корпусі агрегату передбачено литу ручку. Увімкнення станції відбувається натисканням кнопки.

Електроїчну станцію Explorer 240 можна легко класифікувати як екологічно чисту, так як вона може заряджатися від сонячної енергії. Агрегат оснащений МРРТ контролером екологічної зарядки енергією самої електростанції за допомогою використання сонячної батареї SolarSaga 100W (час заряджання приблизно 5 годин). Також зарядити Jackery Explorer можна від звичайної розетки 220В (час заряду близько 5 годин), від бензинового або дизельного генератора, від автомобільної зарядки 12В (близько 6 з половиною годин).

Дисплей відображає потужність роботи станції та рівень заряду самої станції у відсотках.

 

Основні характеристики:
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!